Neopustím tě: Kapitola 1.

3. července 2011 v 1:49 | Dorea |  Neopustím tě
První kapitola z Povídky Neopustím tě.
Přeji příjemné čtení!
Prosím od tohoto označení-.-.-.- je kapitola od 18-ti let!
Děkuji!Do prudce otevřených dveří vstoupili dva mladí muži. Skopli boty a menší z nich se okamžitě posadil na pohovku. Zívl a natáhl si nohy. Dnešní večer oba řádně vyčerpal.

"Blaine Andersone," uchechtl se modrooký mladík na svého přítele a ladným, takřka tanečním krokem došel až k němu. Pozoroval ho přivřenýma očima, jako si šelma prohlíží svoji budoucí kořist.

Oba byli mírně opilí. Úspěšně složit závěrečné zkoušky na vysoké škole se vám nepovede přeci jen každý den. Oba byli svým úspěchem mile překvapeni. Ani jeden školu neflákal, ale přeci jen nebyli premianti. Měli ale neuvěřitelný talent, po kterém jak se zdálo, prahl celý New York. Čerství absolventi a Kurt byl už obsazen do malé, ale přece jen role v muzikálu. Blaine, který zpíval a hrál na kytaru ve skupině s dalšími, už bývalými studenty, dostal nabídku na natočení singlu. Oba jsou mladí. Kariéra se jim slibně rozvíjí. Život před sebou.

"Ano, pane Hummele?" rozhodl se s Kurtem hrát tuhle hru. Když byl Kurt přiopilý, měl zajímavé a vítané nápady, které se Blainovi zamlouvaly. Tahle noc nemusí ještě končit, pomyslel si.

"V tom obleku jste děsně sexy a myslím, že vám asi ublížím," Kurt mu položil dlaně na ramena a obkročmo se na něho posadil. Pročísl mu kudrnaté vlasy. Sklonil se a políbil ho. Hluboce a dravě. Jeho ruce si začaly razit cestičku pod Blaineovu vínovou košili. "Bože, Blaine," zasténal Kurt a přitiskl se k němu klínem. Blaine se spokojeně zašklebil.

"Hmm," zamumlal mu do úst, "copak bys chtěl?" zeptal se po chvíli, když se od sebe odtrhli, oba lapající po dechu. V pokoji už byla tma, dovnitř pronikalo pouze pouliční osvětlení staženými žaluziemi. Kurtovy neposedné prsty masírovaly Blaineův hrudník a tmavovlasý muž hladil svého přítele po zádech. Blaineův ušní lalůček pošimral Kurtův dech.

"Tebe v posteli. Teď hned!" vytáhl ho vyšší mladík na nohy a zamířili do ložnice. Cestou se zbavili nadbytečného oblečení. Když padli na postel, měli oba jenom boxerky a Kurt ještě polorozeplou košili, které se ale snažili oba rychle zbavit.

"Jestli utrhneš jedinej knoflík, tak uvidíš," zašklebil se na Blainea a lehce ho kousnl do rtu.

"Co uvidím? Potrestáš mě? " nenechal Kurta však odpovědět a naklonil se pro další dravý polibek.

"Neuvěřitelnej," odtrhl se od něho Kurt a pobaveně se na něho podíval. Oči rozestřené alkoholem.

"Taky tě miluju," opětoval mu Blaine pohled.

Polibek byl najednou milý, jemný a plný něhy. Plný příslibů budoucnosti. Kurtova košile byla konečně na zemi. Blaine stáhl Kurta na sebe. Nehty mu sjel od zad až k lemu boxerek, kam zajel a pohladil jemnou kůži zadku. Kurt zavzdychal. Stáhl mu boxerky a Kurt je skopal k jejich nohám. Tiskli se klíny k sobě hledajíce touhu po uvolnění.Ložnici se ozýval tiché vzdechy a šeptané modlitby. Kurt věnoval pozornost Blaineovým bradavkám, které jemně mučil celou plochou svého jazyka. Blaine ho odměňoval vzdechy, které Kurta nutily ukázat své veškeré orální dovednosti.

"Kurte, netrap mě už. Prosím."

Naposledy políbil svraštělou kůži bradavek a vydal se dolů, nechávaje za sebou mokrou cestičku. Jemně pohladil Blaineovo břišní svalstvo, potahal za tmavé tvrdé chloupky. Přejížděl nehty po podbřišku. Blaineovi tak způsoboval nepopsatelnou slast. Slast, jež se mu zakusovala do podbřišku a vystřelovala žhavé úponky do klína. Jako magická elektrická energie. Tomu jedinému místečku se Kurt ale obratně vyhýbal.
-.-.-.-.-
"Kurte," zasténal Blaine už po několikáté. "Prosím." Jeho hlas byl zadýchaný. Byl si jist, že jestli se Kurt nezačne věnovat jehi jisté části, vyvrcholí bez jediného doteku.

Kurt se konečně smiloval a zahákl prsty za lem boxerek. Blaine se nadzdvihl a spodní prádlo lehce sklouzlo přes boky. Kurt se sklonil k Blaineovu klínu. Jezdil špičkou jazyka po jemné kůži podbřišku. Tu ho potahal zuby za kůži nebo jemně kousl a poté místo naplocho olízl. Blaine nadzdvihával pánev. Marně. Kurt měl hravou náladu a nehodlal vše jen tak rychle ukončit. Blaine zavřel oči, když se ho Kurt konečně dotkl tam, kde si to tolik přál. Přesně tak jak to Blaine miloval. Vždyť se s Kurtem znali tak dlouho. Věděli, co ten druhý na sexu miluje. Co ho dokáže rozpálit a co je mu naopak nepříjemné.

Blaineovi se z hrdla ozvalo dlouhé zasyčení, když ho konečně obklopilo horko a vlhko Kurtových úst.

"Ano Kurte. Bože! To je nádhera," mluvil z cesty. Před očima měl hvězdičky. Připadal si jako v nebi.

Kurt se mezitím přesunul ještě o kousek níž. Blaine jeho počínání okomentoval frustrujícím vzdechem. Kurtova ústa vystřídala jeho ruka. Rozetřela kapku preejekulátu. Masírovala. Laskala. Hrála si. Blaine dál sténal. Kurtova ústa měla plno práce s laskáním nateklých varlat. Intimní chvíli přerušilo až Blainovo bolestivé zasténání.
-.-.-.-.-
"Co se děje?" podíval se na něho Kurt s obavami. Ruce měl položené na stehnech. Přemýšlel, jestli neudělal něco, co by Blainea mohlo bolet. Nic ho ovšem nenapadalo. Nedělal nic, co by nepraktikoval už tolikrát předtím. Ani nekousal. Ikdyž věděl, že Blainovi se to občas líbilo. Nebyl hrubý. Co se sakra stalo? "Ublížil jsem ti? Promiň."

"Ne, já," Blaine si zajel mezi nohy a dotkl se levého varlete. "Au," sykl.

"Blaine, co se děje?" díval se na něho s obavami v očích.

"Kurte, já... mám tam něco tvrdýho," Blaineovi zorničky byly rozšířené a plné strachu. Vzrušení se vypařilo.

"Oh, to jsi sem jistej, že máš," ušklíbl se modroočko, kterému stále nedošlo, co se právě děje.

"Ne," vzal Kurta za ruku a položil si jí na varle, "cítíš to?" Jeho oči děsivou rychlostí kmitaly mezi jeho klínem a Kurtem.

Kurtova ruka chvíli přejížděla po jemné stále napjaté kůži varlete, až nahmatala nepravidelnou bouličku. Při dotyku Blaine bolestivě sykl.

"Já si toho dřív nevšiml," krčil Kurt rameny. Uvnitř něho se mu ale chtělo řvát. Dobře tušil, co by to mohlo být. Bože, ne!

"Já taky ne. Kurte, já mám rakovinu," vyděsil se a řekl to, o čem Kurt jen přemýšlel, nahlas. Panika v očích byla nepřehlédnutelná.

"Blaine, hej no tak. Blaine," vzrušení bylo nenávratně ztraceno. Kurt přiťapkal k Blaineovi blíž a objal ho. "To nemusí znamenat, že máš rakovinu, jasný! Půjdeš zítra k doktorovi a on tě vyšetří a bude to. Jasný! Nebudeme malovat čerta na zeď. Může to být cokoliv. Rozumíš?" Kurt mu položil dlaně na tváře a podíval se mu do vyděšených očí.

"Dobře," kývl na konec Blaine. "Ale já…"

"Žádný ale! Rozumíš! Nebudeme plašit!" Kurt ho znovu obejmul. "Pojď, lehneme si. Steně je už pozdě," zamumlal. Jeden druhému se stulili do náruče a ještě dlouhou dobu trvalo, než jejich víčka ztěžkla únavou.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Natalia Natalia | 3. července 2011 v 9:54 | Reagovat

Uau... O_O Chudák Blaine :-( Tak to jsem sakra zvědavá, co bude dál... :-)

2 lpdenka lpdenka | 3. července 2011 v 10:27 | Reagovat

nee, chudacik :-/ a tak dobre sa to rozbiehalo! :D

3 Melodye Melodye | 3. července 2011 v 12:28 | Reagovat

Jaj.. to je hrozné.. :(

[2]: jo tím jak se to rozbíhalo souhlasím

4 dorea dorea | E-mail | Web | 3. července 2011 v 12:38 | Reagovat

[1]: Natalia: však třeba nebude tak zle ... uvidíme, děkuji

[2]: lpdenka: já doufám, že to poběží dobře i dál :) díky ;-)

[3]: Melodye: to je život, merlinžel :-( a ten dokáže změnit všechno během vteřiny :-( děkuji

5 Roedeer Roedeer | 3. července 2011 v 13:59 | Reagovat

Mne to pripomnelo situaci ze serialu Queer as Folk, tam se stalo neco podobneho. Akorat bys mohla psat ty kapitoly delsi, takhle to utece moc rychle :] A jedna pripominka, bacha na preskakovani mezi minulym a pritomnym casem, mela by ses drzet jen jednoho.

6 Evelin Evelin | Web | 3. července 2011 v 14:43 | Reagovat

bojím sa čo sa stane :/ ale zatiaľ super :)

7 [ki:ta] [ki:ta] | E-mail | Web | 3. července 2011 v 14:56 | Reagovat

Oh :( to mi připomíná Queer as Folk ^^ Zatraceně! Máš zajýmavý styl psaní :) Těším se na pokračování, takže jestli ho někdy napíšeš, tak mi dej prosímtě vědět na blog :D Já na to totiž zapomenu časem xD
Jinak, děkuji, že jsi sex označila, já ho totiž nečtu :D takže jestli to tak budeš dělat pořád, bude to jenom dobré :DDD

8 dorea dorea | E-mail | Web | 3. července 2011 v 17:01 | Reagovat

[5]: Roedeer: jojo, já si říkala, koho to napadne prvního, ale popravdě, já jsem moc nepochopila, jak se ten Briane léčil, protože on vlastně vůbec nepodstoupil chemoterapii nebo jsem si nějak nevšimla 8-O ale tady to bude trošku jinak, co se délky týče, můj standart je povětšinou 3 a půl stránky a popravdě tady mi to vůbec nejde :( už tak je to asi padesátkrát přepisované, ale budu se snažit, a ještě k těm časům, já měla vždycky za to, že to střídání jakoby napomáhá ději :-? ale e pravda, že mojí betě na HP se to taky moc nezamlouvá...pokusím se s tímněco udělat ;-) díky

[6]:Evelin: díky, no asi tušíš správně, ale nic prozrazovat nebudu :)

[7]:[ki:ta]: díky, s tím QAF jak jsem psala bude to trochu jiné, s rakovinou mám merlinžel osobní zkušenosti, teda s tímhle druhem, s tím sexem, je to proto, že mi nepřijde že by se musela celá kapitola dávat od 18-ti let a kdys mi HPFF lidi plakali, že si to nemůžou číst :-D takže je to vyřešené takhle, ale tady popravdě asi moc sexu nebude :-)

9 Roedeer Roedeer | 3. července 2011 v 18:45 | Reagovat

Tak asi nemel maligni nador a byl jen na vyjmuti? Ja uz si to moc nepamatuju, je to davno, co jsem na to koukal.

10 [ki:ta] [ki:ta] | E-mail | Web | 4. července 2011 v 10:26 | Reagovat

taky mám s rakovinou osobní zkušenost, ale naštěstí jiný druh :) akorát tohle mi to připomnělo :)) Já jsem QaF ani neviděla celý xDDD No nevadí, těším se na pokračování:)

11 dorea dorea | E-mail | Web | 4. července 2011 v 14:16 | Reagovat

[9]: Roedeer: já si pamatuju, že byl na ozařování a oni to tam vlastně neřešili nějak moc no :-D ...

[10]:[ki:ta]: já jsem QAF koukala a koukala, dokud jsem se nedokoukala :-D nemohla jsem se odtrhnout :-D

12 bauti46 bauti46 | Web | 16. června 2012 v 20:28 | Reagovat

ok, to jsem nečekala / ale Brian byl na ozařování, ale tajně, jako všechno co se léčby týkalo

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama