Za trest po škole II. část

19. září 2011 v 19:27 | Dorea |  Jednorázovky Glee
pokračování Za trest po škole
Kurt zasténá a Davidovi se ten zvuk, znějící jako andělský chór, zařízne do rozkroku. V kalhotách začíná mít těsno, proto si přesedne, dostane se tak ještě blíž k mladému muži, se kterým právě provozuje orální konverzaci. Dlaně mu sjedou po zádech ke Kurtovu pasu. Přitáhne si ho blíž. Chce si užít každou sekundu doteků, jež se mu nabízejí, jež mu Kurt nabízí.

Hladí ho po trupu, všude kam dosáhne. Zdá se, že se to mladíkovi líbí, David cítí, jak se mu obličejové svaly stahují do úsměvu. Ani Kurt se nenechává zahanbit, přejíždí Davidovi po mohutných svalnatých pažích, vedle kterých ty jeho vypadají jako tyčinky z Breadstix. David opustí jeho rty, naposledy objede jejich konturu jazykem a umístí několik letmých polibků na hranu mladíkovy čelisti, pokračuje dolů po krku. Kurt sténá a začíná mu být horko, velmi příjemné horko. Probouzejícíseerekce se nepříjemně tře o šev poklopce. Dlaně způsobující mu nesmírné blaho se pavoučím krokem přesunou na jeho břicho. Chvíli ho hladí přes látku trička, poté se na okamžik zarazí, jako by si jejich majitel nebyl následujícím krokem jistý, a nakonec vklouznou i pod něj.

Kurt se odtáhne- myslíš to vážně? ptají se jeho oči. David nic neříká, pouze jeho ruce se nepatrně pohnou.

Teď nemůžu skončit, zašlo to příliš daleko, říkají pro změnu ty Karofského. Kurt zatne břišní svalstvo, když po něm Dave znovu přejede bříšky prstů. Jeho dech se rapidně zrychlí. Chvěje se. Tomu nelze odolat.

David fascinovaně hladí tak drobné tělo svého - co je vlastně Kurt? Kamarád? Asi. Přítel? Doufám. Milenec? Možná. Sám má kvůlireakcím svého těla problém, Kurtovy ruce ho hladí po krku a občas sklouznou na záda, obzvlášť na zadní číst krku je neuvěřitelně citlivý, hlavně když ho Kurt jemně škrábne svými pečlivě upravenými nehty, díky takovému konání mu přejíždí mráz po zátylku. Chvěje se potlačovanou touhou. Odolává nutkání alespoň jednou se pohladit, přejet si rukou po rozkroku. Oždibuje Kurtův krk, jako kdyby ochutnával delikátní dezert, jak může mít někdo tak jemnou kůži? podiví se. Olízne celou linku čelisti. Kurt se zachvěje a zasténá. Dodá tím Davidovi potřebnou odvahu přistoupit k dalšímu kroku, kterým si až doteď nebyl jistý. Rukama sjede o kousek níž. Kurt se opět zarazí. David mu přejede přes vyboulený poklopec. Dlaně se mu třesou.

"Davide," je to vůbec prvně co slyší své celé jméno z jeho úst, chce ho znovu políbit, natáhne se tedy, ale Kurt uhne.
"Tohle asi není nejlepší nápad," zašeptá nejistě. Neuvěřitelně mu to sluší, vlasy lehce rozcuchané, zarudlé tváře, zrychlené dýchání a zrak zastřený potlačovanoutouhou. Takhle vypadá Kurt v jeho snech, ze kterých se budí mokrý a zahanbený.

"Prosím, já jen… nechej mě," jeho hlas slibuje. Láká jako siréna zbloudilé námořníky.

Kurt evidentně váhá: "Vrátí se slečna Halleyová," zkouší ještě ale sám ví, že marně, rozhodnutí učinil ve chvíli, kdy prvně opětoval polibek, možná už ve chvíli, kdy se začal svěřovat své někdejší nemesis.

"Nevrátí," namítl, "vždycky přijde až okolo čtvrté."

"Mám přítele," připomene fakt, na který David nemůže zapomenout, i když po tom tolik touží.

"Já vím," kývne. Sleduje Kurtovu tvář. Zkušebně pohne rukou, dotkne se knoflíku na jeho džínech, stačí jeden léty prověřený pohyb a je rozepnutý. Kurt neprotestuje, raději stiskne víčka k sobě, David z něho nespustí oči a rozepne
zip úzkých černých kalhot. Kurt se sýpavě nadechne, hrudník se mu zdvihá rychleji než je normální, zdali nervozitou nebo vzrušením David neví, doufá, že tím druhým, Kurtovy oči jsou stále zavřené. David pohladí ještě zcela neztopořený penis přes nepříliš silnou látku tmavě modrých boxerek. Kurt zakňučí. Jeho spolužák sleduje výrazy, jež se mu usazují na tváři - slast, rozkoš, ale vidí tam i ty negativní - nejistotu a obavy. Ty chce odstranit, smazat je z jeho obličeje. Nakloní se pro další polibek. Jazykem objede spodní konturu rtu a poklepe na prozatím sevřená ústa - smím vstoupit? Kurt je lačně otevře a doslova ho vsaje dovnitř, až se Dave zajíkne.

Když šel dnes do poškolácké třídy, ani v tom nejbáječnějším snu si nemyslel, že by se mohlo stát něco takového. Rozhodně si nic neplánoval, ale proč nevyužít situace? Není a nikdy nebyl žádný svatoušek. Nemohl přeci za to, že zůstal po škole, tedy jistě,mohl, neměl Sylvesterovou provokovat a odmlouvat jí, ale stejně. Moctlaskat a líbat Kurta Hummela? Jeho dávný sen se splnil. Usměje se. Dalším krokem si není jistý, ale chce ho udělat. Sní o tom bezmála už rok. Kdy jindy bude mít příležitost? Nervózně si olízne rty. Zhluboka se nadechne, prsty váhavě přejíždějí lem boxerek. Nádech. Prsty mizejí za okrajem. Kurt otevře oči doširoka.

"Co to děláš?" zajíkne se. Líbání a hlazení je jedna věc, ale tohle? Nezacházíme už daleko?

Gesto je výmluvnější než slova, pomyslí si David a zahákne prsty pod lem spodního prádla ve snaze jej z Kurta sundat. Je vidět, že drobnější chlapec opět váhá, ale po chvíli pánev nazvedne. Boxerky společně s kalhotami sjedou po bocích naprosto bez problémů. Oba dýchají zrychleně - vzrušeně. Kurt je červený rozpaky, kdežto David se nemůže vynadívat.

"Jsi krásný," zašeptá. Lehce přejede konečky prstů po jeho hubených měkkých stehnech. Pozoruje, jak se nepatrné chloupky napřimují a stejně tak i Kurtův penis, protože mladík není ještě plně vzrušený, i když mu do plné tvrdosti příliš neschází. Kurt není tak široký jako on, ale je o trochu delší. Má nádhernýho ptáka, pomyslí si David. Už se neubrání tomu, aby se sám sebe dotkl. Zasténá, stejně tak Kurt. Oči má zavřené. Davida napadne, jestli myslí, že se ho dotýká Blaine. Ne, nebude se ptát. Proč by to dělal? Nevědomost je v některých případech sladká.

Je nervózní. Pekelně nervózní. Samozřejmě, že na internetu pátral po různých informacích - co kdyby náhodou? Vždy připraven, byl přeci skaut. Navíc je teenager a ke všemu zvědavý! Podívá se na Kurta, ten má nyní oči pootevřené, pozoruje ho. Olízne si rty, David zasténá, další elektrošok do jeho slabin. Smyslnost sama. Sjede ze židle na zem, co na tom, že je to neuvěřitelně nepohodlné. Přiloží tvář na Kurtovo stehno, tak, že se nosem skoro dotýká vší té krásy, nasaje mužskou vůni. Kurt voní zvláštně, jinak než on sám. Nádhera. Chvíli váhá, je to tak
snadné, jen se ještě trochu nahnout, ale… Ne, není žádné ale. Políbí špičku penisu, Kurt se sýpavě nadechne.

David se snaží vzpomenout na všechny ty rady, které četl po nocích ve svém pokoji a s rukou v kalhotech. Váhavě, jako kdyby se dotýkal právě vylíhnutého ptáčete, pozvedne Kurtův penis, stáhne rukou předkožku, čímž vyloudí z Kurta další smysluplné zasténání. Zase se musí pohladit, dokonce už rozepíná zip na svých džínách, tlak už je poměrně bolestivý. Ano. Zajede si levačkou do trenýrek.

Kurt se lehce třese, neví kam s rukama, a tak je jednoduše položí na Davidova široká ramena. Zmáčkne je a zasténá - tiše. Co kdyby ho někdo slyšel? Co kdyby je někdo našel? Zažene takové myšlenky. Ne, teď může myslet jen na pocit teplého vlhkého jazyka olizujícíhojeho penis. Dech se mu opět zrychlí.

David párkrát zapumpuje s už plně narostlou erekcí. Na růžové špičce se objeví korálek touhy. Opět chvíli váhá, vystrčí jazyk a slízne ho. Zvláštní. Nedokáže tu chuť popsat, ale není to odporné, jak předpokládal. Ještě, než se stáhne, polaská oteklý žalud, Kurt mu zatíná nehty do ramen. Tiše sténá. Neslyšně pohybuje rty jako při modlitbě. David nikdy neviděl nic tak neuvěřitelně vzrušujícího. Kam se hrabou veškeré pornofilmy, které kdy sledoval. Laská jazykem celé tělo penisu, od špičky ke kořeni, snaží se na nějnanést co nejvíce slin, přesně jak to četl na webové stránce, kde jednu dobu strávil hodně času.

Před více než rokem by mu jakákoli činnost zahrnující penis, který není jeho,a chlapecký jazyk, přišla opravdu nechutná. Lidé se mění - dospívají a on je zářným příkladem. Podívá se na Kurta, stále pevně sevřená oční víčka a nesrozumitelné mrmlání. Otevře ústa a zkusmo do nich nasaje špičku penisu. Kurt zasípá a opět mu bolestivě stiskne ramena. Jazykem objede celý obvod, polaská drobnou skulinku uprostřed - přitom Kurt zavzdychá a Dave si zapamatuje, že to neudělal dnes naposledy. Kurt chutná skvěle, celé to je zvláštní, ne nepříjemné, jen jiné. Odváží se vzít do úst ještě kousek. Když ho prvně uviděl, nepřišel mu nijak velký, prostě průměr, ale teď má problém polknout necelou polovinu, aniž by se dusil. A on se přeci nechce ztrapnit!

Podívá se na Kurta. Překvapivě zjistí, že ho zpod přizavřených víček pozorují modré oči.

"Davide," zasténá chlapec. Ruce mu samy vjedou do krátkých tmavých vlasů. Nejsou tak kadeřavé jako ty Blaineovy, ale je velmi příjemné se jimi probírat, jde to mnohem jednodušeji, a ještě příjemnější je to, co se mu děje v klíně. Ach ano! Ani on by nikdy neřekl, že se dnešní odpoledne zvrtne tak neočekávaným směrem. Vždyť mám přítele. Mám Blainea. Jenže ten tu teď není. Co oči nevidí, srdce nebolí? Nebo tak nějak, řekne si. Navíc není čas. Davidovy rty jezdí po jeho penisu, vždy když přejíždí přes citlivý žalud, stisknou víc. Ví, že už to dlouho nevydrží. Ne, na to je David příliš talentovaný, i když pokud může ze svých nemnohých zkušeností soudit, dneska má svojí premiéru - přirozený talent.Ach ano, pomyslí si, když David jazykem vymete ústí močové trubice. Potom mu mozek zase vypne.

Najednou je jeho penis osamělý. Zmateně se rozostřenýma zornicema snaží zjistit, co se děje. David ho tlakem svých dlaní přinutí roztáhnout stehna ještě víc. Pohladí je, sjede na vnitřní stranu stále níž do chlapcova klína. Kurt stěží potlačuje syčivé nadechnutí. Daveova ruka se neomylně zastaví na jeho varlatech. Pohladí je, vezme do ruky, převaluje v dlani. Nejdříve políbí jedno, poté druhé. Olízne ho a vcucne. Kurt ho odmění dalším tichým stenem. Po chvíli se přesune zpět ke Kurtovu penisu. Líbá ho, laská, pomáhá si rukou.

"Dave, já… už," Kurtovy ruce ho bolestivě čapnou za vlasy. David chápe, co mu chce říct, sám není daleko, byť si celou dobu vystačil jen s několika letmými doteky. Ruce v jeho vlasech střídavě jemně tahají a bolestivě drží. Vlastně je to docela příjemné, rozhodně by si na to dokázal zvyknout. "Já už… vážně," sípe Kurt. Všechno se odehraje tak rychle, že Karofsky nestačí nijak zareagovat. Najednou mu do úst proudí lepkavá nahořklá tekutina. David se snaží polknout, ale je toho příliš. Odtáhne se, po bradě mu stéká proužek spermatu a kape na fotbalovou bundu. Kurt má zakloněnou hlavu a vypadá úchvatně. Hruď se mu prudce zdvihá, v obličeji je rudý jako pečený krocan a prsty má stále zkroucené v orgasmické křeči. Po chvíli skloní hlavu a prohlíží si Davida s velice ukojeným pohledem ve tváři, tomu to ovšem není příliš příjemné. Připadá si nemotorně s vlhkou bradou, takhle to nemělo dopadnout, pomyslí si.
Rukou si utře stékající sperma - stejně je ta bunda už špinavá.

"Mám, mám někde v tašce vlhčené ubrousky," řekne Kurt nesměle. Sáhne do útrob kabely a najde balíček zmíněných kapesníků. Nabídne je Davidovi a ten si jich několik vytáhne, stejně tak Kurt. Utře si ulepený penis, přitom si neodpustí syknutí - stále je ještě citlivý, podlahu pod sebou. Obleče si kalhoty a jde vyhodit obrousky do koše. Poté si nervozně podupává nohou a snaží se přijít na o, co by měl říct. "Davide, to, co se…"

"Chápu, máš Blainea," pronese Dave do náhle ztěžklého ovzduší. Nechce, aby mu Kurt cokoli vysvětloval. Nemá chuť rozpitvávat nic, ví, že Kurt má přítele, kterého miluje, ale přeci jen, naděje umírá poslední, ne? Ale všechno jednou umře, sám si na otázku zodpoví. Stále cítí chuť spermatu ve svých ústech, vlastně cítí celého Kurta, jeho kolínskou, šampon… A už teď ví, že mu tohle bude chybět. Nikdy nezažil nic tak intenzivního, kdyby Kurt ještě chvilku vydržel, sám by vyvrcholil.

"Jo, mám," stočí se Kurtovi pravý koutek nahoru, na jeho chlapeckém obličeji gesto vyznívá nepatřičně. Nevypadá ovšem, že by svého činu litoval. Spíš je zamyšlený, jeho výraz je neutrální, Dave v něm nevidí znechucení, ale na druhou stranu ani žádný úsměv, nic podobného.

Do konce trestu jsou už oba tiše. Vracejíse ke svým předchozím činnostem - Kurt se snaží počítat další příklad a David si čmárá po lavici, ani jeden ale svému počínání nevěnuje plnou pozornost. Když těsně před čtvrtou přijde slečna Halleyová, která se při chůzi nepatrně kymácí a místnost naplní lehký odér levného alkoholu, oba se bez jediného slova zvednou a opustí třídu. Při odchodu z budovy David galantně podrží Kurtovi dveře, ten se na něho usměje. Daveovi poskočí srdce a úsměv mu oplácí - zatím nejistě.

"Musím domů, měj se," rozloučí se Kurt a odchází. David sleduje vzdalující se postavu, pohled mu sklouzává od nepříliš rozložitých zad k příliš dívčím, oblým bokům a samozřejmě ke Kurtovu zadku. Tomu nejkrásnějšímu zadku na celém světě. Kurt se náhle otočí, jako by věděl, že je sledován, a znovu se usměje.

"Jsi můj," zašeptá si David pro sebe.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Justinka Justinka | Web | 20. září 2011 v 10:20 | Reagovat

Jak dlouho může člověk tajit dech? Ale tady bych vydržela klidně mnohem víc...;-)
Pěkná povídka, je mi Davida líto a zároveň bych si pro něj přála víc...Kurta! Rozhodně tohle byl lepší start do uvědomování sebe, než předvádí v seriálu. ;-) Potěšilas mě!

2 S S | 20. září 2011 v 11:07 | Reagovat

Na tohle mam jedno slovo. DOKONALOST

3 dorea dorea | E-mail | Web | 20. září 2011 v 12:55 | Reagovat

[1]: Justinka: díky moc, radši se nadechni, ať nám nezkolabuješ :) víc, myslíš přímo sex? ta povídka byla na zadání, jak jsem psala v úvodu, takže jsem byla omezená :D ale ne, já bych do toho sex necpala, to by bylo přeci jen moc
no podle spoilerů pro třetí řadu se třeba dočkáme, i když... ale naděje umírá poslední :)

[2]: S: děkuji! i jedno slovo dokáže potěšit ;)

4 Justinka Justinka | Web | 20. září 2011 v 14:11 | Reagovat

[3]: rozhodně jsem nemyslela sex! Špatně jsem se vyjádřila (i nad tímhle jsem lehce pochybovala, i když to bylo tak roztomilé) víc citu z Kurtovy strany, aby to Kurt nebral jen jako úlet... (sex až později :-x )  
Roedeer nemá špatné nápady a ty je dobře realizuješ ;-)

5 dorea dorea | E-mail | Web | 20. září 2011 v 15:15 | Reagovat

[4]: Justinka: ahá, no mně to zase pomalu myslí :) třeba to nebral jako úlet :) kdo ví? jsem potvora já ráda trápím svoje povídkové postavy :D

6 Roedeer Roedeer | Web | 20. září 2011 v 17:06 | Reagovat

Dorea moje zadani splnila na jednicku, zato ja to jeji jeste vubec.

7 Luna Luna | 20. září 2011 v 19:19 | Reagovat

Také píšu velkou 1* :-D. I když tento pár moc nemusím, bylo to naprosto úžasné ;-)

8 Luna Luna | 20. září 2011 v 19:24 | Reagovat

Teda Doreo jsi to ty? Říkala jsem si kolik lidí s nickem Dorea se tady asi motá? Je bezva vědět že máme všichni stejnou "úchylku"...a když už jsme u toho kdy bude 17 kap. Zpět do Bradavic? :-D  :-D  :-D

9 dorea dorea | E-mail | Web | 20. září 2011 v 20:17 | Reagovat

[6]: Roedeer: děkuji

[7]: Luna: odhalilas mě :) no jo tak blbej nick že jo :D až přesvědčíš Rona, aby nedělal blbosti :D díky!

10 Justinka Justinka | Web | 20. září 2011 v 20:53 | Reagovat

[5]: Jen trap, my to rádi čteme!
:-x už jsem v obraze, konečně jsem dokoukala Glee, jupí, bylo to super!

[6]: Jé, ty máš taky zadání? O_O To se těším! Co to bude :-? Mimochodem nechtělo by to časem prozradit, kdo byl předobraz Julie? ;-)

11 Lucille Lucille | 21. září 2011 v 17:11 | Reagovat

Nevím, co bych sem ještě dodala, co už nebylo napsáno, prostě super :-) A to jsem dokonce přečetla nejdřív tu druhou část a až z komentářů mi došlo, že asi byla i nějaká první :-D

[6]:[10]: Přidávám se k žádosti o odhalení totožnosti Julie! Pěkně prosím :-)

12 dorea dorea | E-mail | Web | 21. září 2011 v 18:46 | Reagovat

[11]: Lucille: děkuji, ale nahoře je to nazvané II. část :P, ale jo, mně by se to stalo taky, když tak můžeš chodit přes menu, tam je odkaz vždy na dvě aktuální povídky ;)
je mi líto, že jsem to musela rozdělovat, ale blog mi to prostě celé nesežere, má tuším nějakej 4000 slov nebo tak nějak, jenže je to to jediné, kde se alespoň trochu orientuju a a udělám si lay jaký chci :) s ostatníma nemám zkušenosti, html jsou pro mě španělská vesnice a navíc teď to někam přesunovat se mi vážně nechce :D  
jsem ráda, že se líbilo, protože zrovna s touhle jsem se "patlala" vážně asi nejdéle :) ze všech povídek, co tu byly zveřejněny
P.S. První kapitolu vypustím někdy v noci, pokusím se o nějaký obrázek :)

13 Lucille Lucille | 22. září 2011 v 14:59 | Reagovat

[12]: Tak kdo se má soustředit na nějaké názvy kapitol, když na něj jako první vyskočí obrázek Maxe Adlera s nápisem Za trest po škole...:-D  Ale říkala jsem si, že jsi hned začala docela "z ostra" :-D :-P
S rozdělováním si hlavu nedělej, myslím, že každý průměrně inteligentní návštěvník stránky to pochopí (podívej na mě, mě to nakonec taky došlo :D )

14 dorea dorea | E-mail | Web | 22. září 2011 v 20:45 | Reagovat

[13]: no to by teda bylo rychlé :D a ještě, dkyž se tam Max tak tváří co? :)

15 Lucille Lucille | 23. září 2011 v 15:21 | Reagovat

[14]: přesně tak 8-)

16 Luna Luna | 24. září 2011 v 8:02 | Reagovat

Není to blbý nick, zato Ron je občas trošku blbec, tak držím palce ať se brzy začne chovat jako dospělý ;-)

17 Mjú Mjú | 24. září 2011 v 15:47 | Reagovat

Mně se to taky líbilo, a to si hodně vybírám, co z FF přečtu a okomentuju. Neměla bys plýtvat talentem a papírem na Klaine :-)

18 keishatko keishatko | E-mail | Web | 24. září 2011 v 15:48 | Reagovat

páni páni páni...tých dvoch by som si spolu vedela dokonale prestaviť...jú...ich dvoch v ďalšej poviedke...júúúú ja chcem :D

19 dorea dorea | E-mail | Web | 24. září 2011 v 19:45 | Reagovat

[17]: Mjú: děkuji, já osobně doufám, že tohle nebyla moje poslední Kurtofsky :)

[18]:keishatko: děkuji, ono na tom "canon is SO last season!" něco bude :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama