1000 překvapivých slov

21. října 2011 v 0:24 | Dorea |  Drabble
Na výzvu Bilkis, která nedávno začala zveřejňovat 1000 slov a podobě deseti drable, jsem napsala i já. Víc neprozradím. Mají být přeci překvapivá :)

Příjemný večer
Zakopnul dveře. David se natáhl pro polibek. Zběsile ze sebe strhali oblečení a zanechali z něj cestičku vedoucí až do ložnice. Svalili se na postel v klubku zmítajících se končetin a proplétajích se těl. Kurt se obkročmo posadil na svalnaté tělo, probíral se chloupky rozesetými po rozložitém hrudníku. Sklonil se pro polibek. Po chvíli jej David přetočil, takže teď byl nahoře on. Natáhl se na noční stolek, sevřel důverně známou tubu. Připravil svého partnera a nic už nebránilo v završení příjemného večera. V lehkém alkoholovém opojení si ani jeden z nich nevzpomněl na jednu podstatnou věc, a sice balíček kondomů.

Oznámení
David se těšil domů. Jeho práce ho bavila, ale dnes to bylo náročné. Cestou domů se stavil pro láhev bílého vína. Udělají si s Kurtem pěkný večer. Připraví si dobrou věčeři (dobře, Kurt připraví), vypijí si víno a pomilují se. Už se nemohl dočkat.
Kdyby jen věděl, jak to dnes skončí.
Odemkl dveře. "Kurte, jsem doma!" manžel mu odpověděl zahučením z obývacího pokoje. Seděl na pohovce v tureckém sedu a nepřítomně žmoulal nějaké papíry. David ho políbil. "Děje se něco?" zeptal se opatrně. Kurt byl poslední dobou dost podrážděný a David nechtěl přilévat olej do ohně.
"Jsem těhotný," oznámil Kurt.

Pečování
Davida probudily nepříjemné zvuky ozývající se z koupelny. Povzdechl si. Těhotenství není pěkná záležitost. Vstal a zamířil za svým manželem. Našel ho zhrouceného u záchodové mísy. Pod očima se mu rýsovaly tmavé kruhy, celý byl podivně opuchlý a ruce objímaly stále ještě ploché břicho. David na nic nečekal. Už věděl, co je potřeba. Natočil do skleničky, stojící na umyvadle vodu. Podal ji Kurtovi. Ten unaveně otevřel oči. Vykloktal si. Vrátil sklenici Davidovi. David si k němu přidřepl, podebral ho pod paží a odnesl do teplé postele. Ještě předtím, než si k němu lehl, ovšem zavolal do práce, že přijde později.

Vyšetření
Seděli v čekárně. Kolem nich posedávali povětšinou ženy v různém stupni těhotenství. Na Kurtovi stále nebylo nic moc vidět.
"Pan Karofsky!" zavolala sestra. Oba se zvedli a ruku v ruce odešli do ordinace. David otázkám, které lékař jeho manželu kladl, většinou nerozuměl, ale Kurt odpovídal, takže vše bylo v pořádku. Pak lékař vyzval Kurta, aby se položil na lehátko. Povolil knoflík na džínách, vyhrnul tričko. Lékař ho popatlal nějakým gelem.
"Tak tady ho máme," promluvil po chvíli hledání. Kurt mu stiskl ruku, až to zabolelo, na tváři široký úsměv. David viděl sice jen nějakou divnou fazoli, ale usmíval se také.

Nákupy
"To je příšerné! Jak to může někdo nosit?" rozčiloval se Kurt nad kalhotami s laclem, které měly po celých nohavicích vyšité květiny.
"Kurte, tišeji," snažil se ho krotit, když se po nich začali ohlížet lidé. Procházeli už třetí obchod s těhotenskou módou a on si zatím nic nevybral. Věděl, že nakupování s Kurtem je nadlouho, ale tohle už začínalo být nad jeho psychické, ale i fyzické možnosti. Navíc měl hlad. Nechápal, kde Kurt bere takový elán.
"Nemůžu chodit v takové hrůze, Davide!" oponoval mu, když mu David ukazoval jednotlivé modely.
Takže zase nic. Třeba v tom čtvrtém už konečně budou úspěšní.

Hormony
David unaveně skopl boty. Televize byla zapnutá, takže Kurt zase sledoval nějaké muzikály. Došel do obývacího pokoje a ztuhl. Kurt plakal, tvář zkrabatělou, jako by byl v bolestech.
"Co se děje? Co je ti?" okamžitě se vzpamatoval a přibehl k manželovi, snažil se zjistit, co se děje. "Bolí tě něco?" Kurt ukázal na obrazovku a něco zamumlal. Oh, jistě - Bambi, uvědomil si David.
"Zabili mu maminku," zaštkal Kurt a vrhl se Davidovi do náruče. Hormony, skvělé. Kurt teď brečel neustále. Kvůli uschlé kytce, čokoládovým bonbonům, které donesl nebo když viděl koťata. David jen doufal, že to Kurta brzy přejde.

Hnízdění
Davida probudil zvuk tupé rány. Zašátral vedle sebe. Kurt samozřejmě nikde. S frustrovaným povzdechem zamžoural na budík. Tři ráno. "Skvělé." Donutil se vstát z vyhřáté postele a jít za Kurtem do dětského pokoje. Kurt byl sice teprve v šestém měsíci, ale už měli skoro vše pro dítě, krom kočárku.
Nosí to smůlu, když koupíme kočárek už teď! oznámil mu před časem Kurt.
"Kurte, jsou tři ráno."
"Jo, jen doskládám ty košilky," odbyl ho jeho manžel. Právě roztříděné oblečení znovu vyndal z komody a tentokrát skládal podle barev (předtím to bylo podle velikosti).
Ještě tři měsíce, uklidňoval se David v duchu.

Sex
Těhotenství vlastně nebylo až tak zlé, přemítal David jednou v noci, když ležel vedle klidně oddechujícího Kurta. I ty veškeré Kurtovi nálady a emoční výbuchy se nakonec daly snést. A ten sex! David nikdy nezažil tak skvělý sex a tak nadrženého Kurta. Jistě, v poslední době už bylo celkem těžké najít polohu, která by oběma vyhovovala a byla proveditelná, protože z Kurta už byla celkem pěkná kulička. Ale bože! David si připadal jako puberťák, jak často to dělali. Samozřejmě, že ho ani nenapadlo si stěžovat.
Možná bych zítra mohl přijít dřív z práce a dát si společnou koupel, napadlo ho.

Jména
"Spencer?"
"Jedině přes moji mrtvolu," pronesl Kurt s vážnou tváří, která nepřipouštěla námitky. "A pro holčičku Glin - "
"Ani to nevyslovuj!" okamžitě se ozval David.
"Proč ne?"
"Ne," zamítl jeho návrh bez dalších řečí. "Marcus?"
"To je jak ze špatného porna," ušklíbl se Kurt. David protočil oči. "Mám hlad," oznámil Kurt. To, že právě večeřeli, David raději nezmínil. "Dal bych si pizzu," oznámil a podíval se na Davida. Ten, smířen se svým osudem, zvedl telefon a objednal zmíněný pokrm. Asi za půl hodiny zazvonil zvonek. David šel otevřít.
"Už se to nese, Glindo," pohladil si Kurt břicho.
"Já tě slyšel!"

Šťastná čísla
David seděl v nemocničním pokoji, na sobě dezinfekcí vonící zelený plášť a sledoval svého manžela, jak krmí svraštělého novorozence. Jejich malá princezna si dala pěkně na čas. Kurt přenášel deset dní, ale když to na něj konečně přišlo, netrvalo ani deset hodin a David přestřihoval pupeční šňůru. Protřepal si ruku, kterou mu Kurt celých deset hodin drtil. Nikdy by neřekl, že má jeho manžel takovu sílu. Jejich rodina už byla na cestě, celá natěšená poznat nejnovější přírustek, který právě dojedl a nyní si bezstarostně hověl v náručí svého otce.
4 a 51 byla od dnešního dne jeho nová šťastná čísla.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bilkis Bilkis | E-mail | 21. října 2011 v 7:29 | Reagovat

Och bože, já to miluju! :-D I když teda normálně mpreg moc nemusím, tohle je bezva. ;-) Je vážně úžasné, jak je to provázané. A strašně zbožňuju tohle: "Už se to nese, Glindo," pohladil si Kurt břicho.
"Já tě slyšel!"

2 Charlotte Evans Charlotte Evans | E-mail | Web | 21. října 2011 v 7:54 | Reagovat

Musím říct, že nejsem moc na slash, takže tohle... - Nakonec jsem se to ale rozhodla dočíst a nelitovala jsem  -moc se mi to líbilo :D No jo, hormony... - Asi nejvíc se mi líbila scéna v ocbchodě s oblečením a ta poslední večeře :D

3 keishatko keishatko | Web | 21. října 2011 v 11:14 | Reagovat

Zblžňujem mpreg...a prave tento par mam velmi rada...krása :) :-D

4 Justinka Justinka | Web | 21. října 2011 v 12:22 | Reagovat

Bože, to bylo skvělý! Já mpreg moc nemusím, ale vlastně je to pro mě šance :-D Konečně něco co důvěrně znám:D Byla jsem možná ještě horší jak Kurt :-D  :-D  :-D Máš to dokonale zmáklé!

5 Roedeer Roedeer | Web | 21. října 2011 v 12:30 | Reagovat

Hezky, vtipny, ale to mpreg zni v cestine jeste hur nez v anglictine a ja se s tim proste nemuzu popasovat. Myslim, ze doctu LadyDreamer a pak od tohohle zanru rychle utecu :] A radsi nechci vedet, jak Kurt to dite krmil...

6 dorea dorea | E-mail | Web | 21. října 2011 v 13:34 | Reagovat

[1]: Bilkis: děkuji, ono to na těch tisíc slov skvěle vychází :D a byla to má první myšlenka

[2]: Charlotte Evans: děkuji a jsem ráda, že jsi to zvládla

[3]: keishatko: to jsme dvě ;) díky!

[4]: Justinka: A to jsem nikdy těhotná nebyla :D ono ten mpreg v čemkoli jiném než HP, kdy to může být zapříčiněno kouzly atd. je takový no :D jenže já ho miluju, díky!

[5]: Roedeer: a to jsem se ještě nevytasila se zaoblenými břichy a těhotenskými chutěmi :P :D no jak se asi krmí novorozenec? :D ne kecám, to už by bylo i na mě moc :D díky

7 Lucille Lucille | 21. října 2011 v 15:36 | Reagovat

No to ne!!! :D :D Když jsem si přečetla první  drabble a vzpomněla si na to, o čem jsme se včera bavily, tak jsem pojala takové podezření... :-D  :-D  :-D

Jako, "jsem těhotný" zní prostě šíleně :D Zlatá bezgenderová angličtina :D Ale Kurt v očekávání je prostě skvělý! A jeho náladami trpící Dave :) Chudák Kurt v obchodě s oblečením, asi není moc vyhlášených značek specializujících se na těhotné muže, co? :-DA ano, v posledním drabbleti jsem taky rychle zahnala myšlenku na to, jak vlastně kurt to dítě krmil, nebo detaily samotného porodu :D

btw: rozhodně bych si nedovolila napsat, co se týče porodu, že to netrvalo ani deset hodin. Mám pocit, že některé moje kamarádky, co už mají děti by se mnou pak  už nepromluvily ani slovo :-x :-D  :-D

8 Justinka Justinka | Web | 21. října 2011 v 15:53 | Reagovat

[5]: I ty co mají čím, musely nabídnout dětem Nutrilon... :-(, takže Kurt klidně... :-D

[7]:Já bych řekla, že 10 hodin může být reálné ;-) (vlastní zkušenosti) a navíc... císařský řez netrvá tak dlouho. :-D (to zase nejsou os. zkušenosti, ale tak...Když už zabíháme do podrobností...)

9 Lucille Lucille | 21. října 2011 v 16:16 | Reagovat

[8]: Já to nemyslela tak, že by to bylo nereálné, spíš mi tam nesedělo to slůvko ANI :D A máš pravdu, císařský řez netrvá tak dlouho, i když, bůhví jak to bylo, že? :-D  :-D  O_O

10 dorea dorea | E-mail | Web | 21. října 2011 v 16:19 | Reagovat

[7]: Lucille: v té době už byla první dvě drable napsaná :)
Já myslím, že jde o zvyk, mně už to zní úplně normálně :D navíc jsem s mpreg začínala v čj detaily porodu si nechávám na jindy :D
já jsem těch deset hodin odvozovala z toho, že moje maminka mě rodila skoro dva dny, jak mi nezapomíná připomenout pokaždé, když dojde na řeči o dětech :D :-? i když to je asi už extrém, ale tenkrát jim to bylo tak nějak jedno no :/

[8]: Justinka: nevím, jak máš děti staré nebo kde jsi rodila, ale věřím ti to, ony nemocnice moc na rodičky a děti nehleděly, ale myslím, že se to zlepšuje a zlepšovat bude :)

11 Natalia Natalia | 21. října 2011 v 18:56 | Reagovat

Tak to jsem nečekala... Nikdy jsem MPreg nečetla, ale šíleně mě to bavilo! Bravo! :-)  :-)

12 Bilkis Bilkis | E-mail | 21. října 2011 v 20:20 | Reagovat

[6]: To je skvělé, že to tak hezky vyšlo. ;) Já si to prostě musela přečíst znovu! :D (už asi počtvrté)

13 dorea dorea | E-mail | Web | 21. října 2011 v 21:08 | Reagovat

[11]: Natalia: děkuji, jsem ráda, že se líbilo :)

[12]: Bilkis: i ty lichotnice! :D no myslím, že napíšu ještě jednou tisíc snad překvapivých slov, ale tentokrát HP a možná jsem překecala i další :) ta drable mě vážně chytla! :D

14 keishatko keishatko | Web | 22. října 2011 v 0:32 | Reagovat

[8]: ja som išla cisárskym a poviem vám, že to nebolo med lízať...bolesti som mala viac ako 10 hodín a nakoniec prišiel lekár s tým, že pôjdem na cisársky...zabiť ho je málo...preklínala som ho dosť dlho, kvôli tomu, že neprišiel s tou frázou skôr ;-)

15 Lilly Evenová Lilly Evenová | Web | 24. října 2011 v 23:14 | Reagovat

Jeeeeeeeeeeej :) To bolo také ňuňu... :) A... Glinda je náhodou super meno pre dieťa, odkáž to tým dvom! Síce... Kurt to vie, samozrejme :)

16 dorea dorea | E-mail | Web | 25. října 2011 v 1:28 | Reagovat

[15]: Lilly: díky! ještěže Kurta nenapadla Elphaba co :D

17 Charis Charis | Web | 14. listopadu 2011 v 19:38 | Reagovat

Můj první přečtený MPreg na Glee! To bylo skvělé, totally awesome. Nemůžu si pomoct, ale hrozně mě rozesmál David, když viděl nějakou divnou fazoli :-D Kurt a David spolu čekají nějakou divnou fazoli :D ...Chudák Bambiho maminka. Takže se děťátko nakonec jmenovalo Porcelánek?

18 dorea dorea | E-mail | Web | 14. listopadu 2011 v 21:55 | Reagovat

[17]: Charis: gratuluju :D a děkuju za přečtení ;) Porcelánek myslíš? :) to se jich musíš zeptat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama