Tanečník

3. listopadu 2011 v 2:31 | Dorea |  Jednorázovky Glee
Abyste věděli, za tuhle povídku může zcela určitě letošní Glee live a především vystoupení Single ladies. Při jehož sledování jsem většinou jen valila oči nad pohybovým rozsahem Chrise Colfera, který mu popravdě tiše závidím.
Za betaread děkuji Roedeerovi.
Povídka 18+!


Postavy: Kurt Hummel, Blaine Anderson
Upozornění: pwp, svým způsobem druh fetišismu


Začalo to zcela nevinně.

Blaine se v kanceláři nudil, rozhodl se skončit dřív a cestou domů se zastavit pro Kurta, který momentálně trávil většinu svého času na zkoušce nově připravovaného broadwayského muzikálu Tisíc a jedna noc. Mladík posedlý nejnovějšími módními trendy měl neuvěřitelné štěstí, byl to pouhý čtvrtý konkurz po ukončení studia a už byl obsazen do jedné z nejočekávanějších premiér roku. Jeho role, tedy spíš rolička, nebyla pro příběh příliš podstatná, ale byla jen a jen jeho. To pro něj bylo nejdůležitější, směřoval na ni veškeré své snahy a naděje pro svou budoucí kariéru muzikálové hvězdy.

Okamžitě, co Blaine spatřil svého přítele v širokých podkasaných zdobených kalhotách a vestě lemované výšivkou z drobounkých třpytivých korálků, která byla vpředu zcela rozevřená, mu začaly být kalhoty těsné a v ústech měl najednou sucho. Měl co dělat, aby ho neohnul přes stůl v kostymérně a přede všemi neojel. Ta noc patřila k jedněm z nejlepších, které spolu zažili.

A teď seděl na čalouněné pohovce v obývacím pokoji u nich doma. Kurt měl na sobě opět ty až příliš přezdobené kalhoty, onu krátkou vestu sahající mu sotva do pasu a byl k němu otočený zády. Zapálené svíce (strategicky rozmístěné po pokoji a zároveň jediné osvětlení v místnosti) provoněly pokoj - ambra, santalové dřevo, skořice a něco, co Blaine nedokázal rozpoznat. Točila se mu hlava. Vůně byla těžká, téměř dusivá, a omamná.

Začala hrát hudba. Kurt se pohnul. Natočil se k němu levou stranou a přitiskl si ukazovák na ústa - pšt, zatímco druhá ruka opsala elegantní křivku. Poté přešlápl na pravýbok, naznačil rukou gesto směřující na Blainea. Celý se přetočil, takže stál ke kudrnatému mladíkovi čelem. Ruce vzpažené, lehce pokrčená kolena, podsazená pánev a začal své představení zhoupnutím boku.

Blaine polkl a zhluboka se nadechl, uvědomil si, že doteď nevědomky zadržoval dech a kyslík mu začínal scházet. I když kdo by potřeboval kyslík, zatímco se Kurt předvádí? Následovalo několik dalších tanečních prvků, Kurtovo tělo se houpalo, třáslo a klouzalo vzduchem. Blaine věděl, že je jeho partner ohebný, přímo gumový, nejednou mu to během sexu dokázal, ale neměl ani tušení, kam až jeho možnosti sahají. Mladý herec vždy dokázal překvapit. Pak začal Kurt třást pánví a sedící muž byl ztracen. Jestli doteď Blaine necítil počínající vzrušení, tak nyní už dozajista.

Jednotlivé pózy se měnily neuvěřitelně rychle. Tu zhoupnutí boků nahoru či dolů, kmitání hrudníku a rukou, Kurtův dokonalý úsměv. Blaine nestačil sledovat míhající se postavu. Jednu dobu Kurt lehce vykopával, poté zase smyslně vrtěl pánví nebo se vlnil v pase.

Blaine si nikdy nemyslel, že by ho zrovna něco takového mohlo sexuálně vzrušit. Považoval orientální tanec za svůdný, to byl také ostatně jeho prvotní záměr, ale vzhledem k tomu, že ho ženy nebraly tak, jako většinu mužské populace, ho nechával většinou chladným. Ale tohle… kdyby Kurtovo svádění (jinak se tomu říkat nedalo) mohl k něčemu přirovnat, nejspíš by si vybral striptýz, který mu kontratenor věnoval ke druhému výročí jejich vztahu. Nemálo ho tenkrát překvapil.

Kurt neustále pokračoval. Drobné krůčky vystřídala efektní otočka, přičemž se rozezvonil penízkový pás, který obepínal oblé boky. Světlo svíček se na něm lehce odráželo a vrhalo drobná sluníčka po celém pokoji.

Blaine netušil, co se v písni zpívá, ale přišlo mu to nesmírně flirtovní, provokativní a erotické, jako vyprávění příběhu, ve kterém hrál roli posluchače. Kurt tančil a jemu přišlo, že mu přikazuje - budeš mě pozorovat, já ti budu tančit. Budeš tiše a něco ti povím. A opět to zavlnění boků jako svíjející se hádě. Kurt byl bez pochyb Blaineův hřích. Rajský had pokušitel.

Další prudké vyhození boků vzhůru, horizontálně opsaná osmička. Děsivě rychlé pohazování bedry. Kovové plíšky penízků létaly vzduchem. Smaragdově zbarvená látka poloprůhledných kalhot se vznášela společně s Kurtem. Cíp vesty někdy odlétl lehce stranou a odhalil růžovou hebkou bradavku. Blaine dobře věděl, jaká je na dotek - jemná jako satén. Jak se její vrchol zahrotí, když je Kurt vzrušený. Jak Kurt naříká a prohýbá své tělo do oblouku, když ji stiskne zuby a polaská jazykem. Jak sténá, dlouze a měkce. Zavrtěl se, měl pocit, že nevydrží celou píseň. Nechtěl být pouze pasivní divák. Svírala se v něm touha, aby skladba už skončila a zároveň si přál, aby hrála navždy a on mohl až do skonání světa pozorovat show, kterou si Kurt tak pečlivě a detailně promyslel. Určitě si s tím musel dát spoustu práce, to Blainea fascinovalo. Kurt nedělal nic napůl.

A zase ten prst na ústech - tiše! naznačil tanečník, když se Blaine začal až příliš vrtět. Rád by věděl, jestli má celý tanec nějakou pevně danou choreografii a kde se ji v tom případě Kurt naučil, nebo jestli pouze improvizuje. Tanečník na něj upřel svůj pohled, oči se mu v matném světle zvláštně leskly, smyslný samolibý úsměv na rtech. Přesně věděl, jaký má na Blainea vliv. Parchant, pomyslel si sedící muž. Kurt se mu drobnými krůčky vydal vstříc, stále udržoval oční kontakt - hypnotizoval ho. Blaineovi poskočil ohryzek. Mladý muž kladl jednu nohu před druhou a samozřejmě houpání v bocích nesmělo chybět, stejně jako vlnění pánví. Byl tak blízko, takřka u Blainea. Užuž se po něm chtěl natáhnout, strhnout ho k sobě na pohovku, zulíbat ho, dotknout se ho všude, kde chtěl a nakonec ho dobře opíchat a oplatit mu tak veškerá muka, kterým ho právě vystavil. Na poslední chvíli se ovšem Kurt prudce otočil a vzdaloval se, jak hudba začala zrychlovat. Blaine frustrovaně zasténal, což se ale ztratilo v tónech písně. To není fér! Tančící mladík se provokativně otočil a vyhodil několikrát pravým bokem. Jeho přítel opět polkl. Štěstí, že si povolil kravatu už při cestě domů, jinak by si při rychlosti, kterou mu ohryzek poskakoval, mohl ublížit. Kalhoty se Kurtovi při vyhazování pánve napjaly a Blaine mohl na pár okamžiků obdivovat křivky jeho hýždí.

Slituj se, modlil se Blaine.

Opět několik kroků, a to samé opakoval s levým bokem. Nějakým záhadným způsobem u toho ještě překlápěl samotnou pánev, což přišlo Blaineovi jako zcela nemožné, ale evidentně nebylo. Ramena se mu míhala v drobných záchvěvech - dopředu a dozadu. Několik posledních tónů, závěrečná póza a bylo po všem.

Tanečník nehnutě stál, oči byly zaměřené na Blainea, který zařezaně seděl na pohovce a neměl se k žádnému pohybu. Jen jeho oči a poklopec dávaly najevo, jaké na něj celé vystoupení udělalo dojem.

Blaine neměl ponětí, jak dlouho se pozorovali, než Kurt udělal první nejistý krok vpřed. Neustále se lehce houpal v bocích a Blaineova erekce se stále víc a víc nepřijemně třela o zip kalhot. Kurt došel nadosah a obkročmo usedl na svého přítele. Přitiskl se k němu, nahé břicho na Blaineovo oblečené v košili, citlivé bradavky se odíraly o bavlněnou látku, jak se vesta rozevřela. Objal jeho ramena a hluboce ho políbil. Blaine zasténal, přitáhl si Kurta ještě blíž a polibek opětoval. Nehty mu zaryl do holých beder, až na bílé kůži zůstaly červené půlměsíce. Kurt zasyčel. Polibek ovšem nepřerušil ani jeden. Zato si ovšem vymyslel pomstu - začal se o něj třít.

"Kurte," zasténal Blaine do jeho úst.

"Ano?" zeptal se s potměšilým výrazem na tváři. I když už odpověď svého přítele tušil.

"Chci tě ošukat." Jeho oči byly přivřené a dech nepravidelný. Kurt se samolibě zasmál, trochu se natáhl a rukou zašátral pod polštářem naaranžovaným na sedačce. S vítězoslavným úsměvem vytáhl poloprázdnou tubu lubrikantu. Zamával s ní příteli před obličejem a položil ji na pohovku, Blaineovi na dosah. Stoupl si, jedním plynulým pohybem si stáhl vyšívané kalhoty, které se složily kolem jeho nohou v mušelínové varhánky, na tváři stále ten přidrzlý výraz. Když si chtěl sundat i vestu, Blaine ho zarazil. "Nech si ji," rozkázal. Kurta tím lehce rozhodil, ale jako správný herec se okamžitě vrátil zpět do své role. S rozverným úšklebkem si klekl před Blainea. Ten nedočkavě roztáhl nohy. Rozepl mu kalhoty a vysvobodil stísněnéhonebožáka. Kudrnatý muž se zapřel rukama o pohovku, aby mu Kurt mohl sundat nohavice, které skončily na těch jeho. Blaine spokojeně zasténal. Kurt nemohl odolat a několikrát ho dlouze olízl, než mu věnoval plnou pozornost. Těžké dlaně se mu usadily na ramenou. Tohle miloval a společně s Blaineovým trhavým dechem to bral jako pochvalu, že vše dělá podle přítelova nejlepšího mínění. Hladil ho pravou rukou, zatímco druhá byla zaměstnaná hraním si s nalitým šourkem. Podíval se nahoru a - jistě! Blaine ho pozoroval. Znásobil své úsilí, jemně polaskal jazykem uzdičku. Blaine prudce pohodil hlavou a opřel si ji o opěradlo sofa. Tanečník naposledy zakroužil jazykem okolo žaludu, políbil ho doprostřed a přestal. Opečovávaný muž narovnal hlavu a věnoval mu vyčítavý pohled. Byl už tak blízko, jenže jeho přítel měl na dnešní večer jiné plány a Blaine mu přeci něco slíbil, ne?

Kurt si lehl na pohovku, podepřel se lokty a vyšpulil na něj své pozadí. Když se ani po chvíli nic nedělo, otočil se. "Potřebuješ pozvánku?" zeptal se přidrzle. Tohle už dávno nebyl ten puritánský student ze střední. Většinu nových věcí, ať už se jednalo o sex nebo třeba návštěvu exotické restaurace, do jejich vztahu zaváděl Kurt. Blaine se takřka nikdy neostýchal. Miloval Kurtovy nápady. Jeho rodina by asi byla poměrně překvapena, kdyby věděla, co z jejich stydlivého chlapečka vyrostlo.

Blaine se vzpamatoval. Natáhl se pro tubu, vymáčkl trochu emulze a první mastný prst vklouzl dovnitř. Ještě předtím samozřejmě nezapomněl neverbálně pochválit, uctít, Kurtovy hýždě. Políbil ho na kostrč a poté nejdřív na levou a pak na pravou půlku. Nikdy neviděl krásnější zadek. Vážně. Pevný, kulatý a akorát do dlaně. Lehce zmáčkl pravou půlku, Kurt se netrpělivě zavrtěl. Jeden prst byl za okamžik málo, Blaine to samozřejmě věděl, už to na Kurtovi poznal. Začal se vlnit a vybízet ho na víc. Samozřejmě, že mu vyhověl, další dva prsty následovaly první - laskaly, masírovaly a roztahovaly. Když je ale chtěl Blaine konečně nahradit svým penisem, který si musel mezitím několikrát pohladit, Kurt zaprotestoval. Otočil se. Natlačil ho zpět do sedu. Opět se mu poskládal do klína. Vynutil si polibek - vlhký, zapojil do něj jazyk i zuby. Žádné upejpání. Sáhl za sebe, uchopil ztopořený úd a navedl ho na tu jedinou správnou cestu. I když byl Kurt dostatečně připraven, nešlo to tak lehce jako při jejich obvyklé pozici. Konečně! Oba spokojeně vydechli. Kurt se dlaněmi opřel o svého partnera, stále udržoval oční kontakt - akt zřejmě intimnější, než sex sám - a nepatrně se vytáhnul.

"Áno," zasténal Blaine. Jeho ruka, které doteď spočívala na Kurtových bedrech, se přemístila na jeho penis, což dotyčný ocenil řádným zhoupnutím boků a potěšeným vzdechem. Lehce ho zmáčkl u kořene, další náležité zhoupnutí a Kurtovo potěšené zasténání. Rozetřel preejakulát vytékající ze špičky. Zapumpoval s ním. Kurt se nahnul pro další dravé políbení. Olízl Blaineův ret, zachytil jej mezi zuby, lehce stiskl a poté plně zaútočil na jeho ústa. Objel jazykem všechny jeho zuby a poté našel vlhký, ohebný kus masa a propletl se s ním. Nepřestával se pohybovat, i když mu už docela tuhly stehenní svaly. Byl poměrně fyzicky zdatný, nicméně je pravda, že sex patří mezi nejnáročnější fyzické aktivity.

Líbání, otírání Blaineova úžasného ptáka na jeho prostatě a pravidelné tahy ruky na penisu, to vše byla příliš velká stimulace. Stačily ještě dva doteky, pohyb palce na špičce údu, a stříkal. Prohnul se přitom do oblouku, z úst se mu vydralo až obscénní zasténání. Poté se doslova zhroutil na svého přítele. Hlavu si opřel o Blaineovo rameno a hluboce oddechoval. Muž povzbuzen pohledem na přítelův orgasmus (ta podívaná ho nikdy nepřestala fascinovat) ještě několikrát zuřivě přirazil do toho těsného místa, stiskl Kurtův bok tak velkou silou, že zítra se na tom místě jistě vybarví poněkud zvláštně tvarovaná modřina, a rovněž byl u konce.

Objal Kurta a vůbec mu nezáleželo na tom, že se sperma na jeho holém břiše rozetře po drahé košili.

"Kurte?" pronesl po chvíli.

"Hm?" zabručel tázaný a spokojeně se třel špičkou nosu o jeho krk, olizoval slanou pokožku a kladl na ni drobné polibky. Miloval tyhle poorgasmové chvilky, kdy ještě Blainea cítil v sobě a celé tělo měl příjemně namožené z předešlé činnosti. I když ta stehna bude cítit zřejmě ještě dlouho. Tohle nedomyslel.

"Myslíš, že si ten kostým budeš ještě někdy moct půjčit?"

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Pokud by vás zajímala choreografie, kterou jsem se inspirovala v povídce, můžete se na ni níže podívat :) Opravdu existuje a slečna, co mě ji učila, říkala, že se v ní jedná opravdu o vypravování a svádění posluchačů. Především na začátku, kdy dívky ukazují přímo na diváka a poté asi někdy za polovinou, kdy opět "komunikují" s obecenstvem a v několika dalších případech. Slečny, co jí předvádějí neznám. Originální píseň si pak můžete poslechnout tady i s klipem, ale varuji je to jen pro otrlé povahy. Pokaždé když ji vidím si říkám, že být to jen o něco odvážnější, bude z toho porno.

 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Bilkis Bilkis | E-mail | 3. listopadu 2011 v 14:30 | Reagovat

Představa Kurta, jak tančí tohle, je pro mě docela vtipná. :D Ale na druhou stranu, dokážu se vžít do Blainea natolik, abych pochopila, že to pro něj muselo být vzrušující. Líbí se mi, že to nemá moc rychlé tempo, celá povídka je taková smyslně pomalá a vláčná. Moc pěkné. :-)

2 Justinka Justinka | Web | 3. listopadu 2011 v 18:30 | Reagovat

Tak tomuhle se říká opravdu originální povídka, udělat z Kurta břišního tanečníka! Moc pěkné! Blaine  miloval Kurtovy nápady a já zas ty tvé! ;-)

3 dorea dorea | E-mail | Web | 4. listopadu 2011 v 2:07 | Reagovat

[1]: Bilkis: díky, máš pravdu, ta choreografie ve videu je spíš jen taková záchytná, protože se mi tak opravdu hodilo to svádění :D a hlavně tohle by Kurt nezatančil

[2]: Justinka: díky moc,  protože jak tak koukám moc lidem se to asi nelíbilo, btw já pořád doufám, že ho Blaine přichytí, až bude tančit Single Ladies :D

4 Cambera Cambera | 4. listopadu 2011 v 20:32 | Reagovat

Singlee ladies jsem také viděla, takže si dokážu Kurta docela dobře představit i při orientálních tancích ...a je to docela zajímavá představa, stejně tak vidím vyjevený až slintající Blainův pohled .... no každopádně mě se to líbilo a to tak, že velmi...

5 dorea dorea | E-mail | Web | 4. listopadu 2011 v 23:54 | Reagovat

[4]: Cambera: děkuji moc, já popravdě nevím, co si myslet, čekala jsem trochu větší ohlas, ať už negativní (tomu jsem se nikdy nebránila) nebo pozitivní a z tohohle jsem celkem smutná a otrávená, samozřejmě, že si tvého i dvou dalších komentářů vážím!!! ale lidi sem chodí a čtou to, leč možná je to pro českého čtenáře moc "perverzní" představa

6 Lucille Lucille | 5. listopadu 2011 v 17:25 | Reagovat

Já jsem ti ve středu úplně zapomněla napsat komentář. O_O Byla jsem zvědavá, jak to tak může v mužském provedení doopravdy vypadat, takže jsem trošku pohledala a podělím se o jedno podle mě povedené vystoupení: http://www.youtube.com/watch?v=VETYhp9Gcts&feature=related Kurtovi jako by z oka vypadl, že :D

Ale teď už k povídce, hrozně se mi líbil ten nápad, že Kurt tancuje pro Blainea a vůbec celý ten koncept toho, že on je ten, co přichází s něčím novým. Vůbec bych nebyla proti, kdyby jsme se toho v Kurtově/Chrisově podání dočkali i ve skutečnosti. Nějak mě nenapadá, co víc k tomu dodat. :-) A jestli je tohle pro průměrného českého čtenáře příliš perverzní, tak se hrdě hlásím do vaší zvrhlé sekce, protože se mi to vážně líbilo. :-D ;-)

7 Roedeer Roedeer | Web | 5. listopadu 2011 v 18:40 | Reagovat

[6]: What has been seen cannot be unseen O_O

8 Lucille Lucille | 5. listopadu 2011 v 19:02 | Reagovat

[7]: You're very welcome :-P

9 dorea dorea | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 0:08 | Reagovat

[6]: Lucille: já se ti ani nedivím, navíc jsme s tou naší debatou skončily tak někdy okolo čtvrté ráno
jsem moc ráda, že se ti to líbí, protože jsem to neměla v plánu vypustit tak brzy, ale potom co jsem dostala osobní echo o titulkách jsem neodolala ;)
jj, toho tanečníka znám, dokonce jsem viděla vystupovat orientálního tanečníka na živo, je to opět z něčem jiném a btw řekla bych, že tady tenhle to umí lépe, než ty slečny na videu pod povídkou :D
ještě jednou díky!

10 Joli Joli | E-mail | 6. listopadu 2011 v 23:32 | Reagovat

Single ladies miluju, Chrisovy pohyby mi dávají vždy zabrat! :-D Při představě Kurta-břišního tanečníka úplně chápu, že byl z něho Blaine celý hin!
Je to opravdu originální nápad, jen co je pravda, chválím tě za to. Stejně jako za to, jak jsi to napsala, celá povídka tak pěkně plynula, nebyla vůbec uspěchaná - myslím, že by se uspěchanost zde nehodila. Moc pěkná povídka. :-)

11 dorea dorea | E-mail | Web | 7. listopadu 2011 v 1:38 | Reagovat

[10]:Joli: nejsi jediná, mně to taky vždycky dává zabrat a hlavně ty novější vystoupení, protože tam se Chris řádně rozpohyboval :D děkuji moc, jsem ráda, že se ti líbila a doufám, že tě tu nevidím naposledy  :)

12 Joli Joli | E-mail | 7. listopadu 2011 v 8:41 | Reagovat

[11]: Není zač. A neboj, naposledy tu jistě nejsem. :-)

13 Cambera Cambera | 11. listopadu 2011 v 18:08 | Reagovat

No já si osobně myslím, že i u nás se najde dost "zvrhlých" čtenářů, kterým se to líbí .... množství všech možných slashových blogů to jen dokazuje :D .... řekla bych, že problém je spíš to, že lidé nejsou zvyklí nechávat komentáře... musím si sáhnout do svědomí, že na to také ne vždy pamatuju... často si vzpomenu, až když danou povídku čtu po druhé a tak .... každopádně tohle je přesně ta povídka co jsem už po druhé četla a líbí se mi pořád a myslím, že stejně tak spoustě dalších lidí, co to jen sem zapomněli napsat ... :-)

14 Ell Ell | 11. listopadu 2011 v 19:58 | Reagovat

Velmi zajímavý nápad. Ze začátku té povídky jsem si říkala, co se z toho vyvrbí, jelikož Kurta jako orientálního tanečníka jsem si neuměla moc představit. Ale ted s jistotou můžu říct, že povídka bylá skvělá, Kurt jako tanečník, to bylo nevšední a užasný. Hned bych Kurta chtěla mít v pokoji :D  Fakt velmi povedené pwp...Jen tak dál :D (těším se na dálší povídky tohoto typu :D...ale samozřejmě i ostatního žánru )

15 dorea dorea | E-mail | Web | 11. listopadu 2011 v 21:31 | Reagovat

[13]: Cambera: komentáře jsou věčné téma :) já je osobně taky nepíšu u všeho, ale to je spíš tím, že vím, že nechci psát že se mi to líbilo, když se mi to nelíbilo a autor by mi za můj komentář akorát vyčinil :/ mě spíš zarazilo, že za dva dny tu byly jen dva nebo tři komentáře. díky moc

[14]: Ell: děkuji, na další pwp mám nápad, ale zrovna tenhle žánr asi nechám chvilku spát, abych načerpala další myšlenky :)

16 Charis Charis | Web | 12. listopadu 2011 v 20:56 | Reagovat

Já si toho Kurta dovedu naprosto živě představit. Mimochodem, není to ta písnička, na kterou jste tenkrát tančili i vy? Něco mi připomíná... Povídka je zcela úžasná, to se ti zase něco povedlo :-) Jen tak dál.

17 dorea dorea | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 17:29 | Reagovat

[16]: Charis: jop, tančily :) proto jsem si ji i vybrala, děkuji moc

18 Domík Domík | 2. prosince 2011 v 10:04 | Reagovat

Měla bych si zapamovat, že nejdřív se budu učit a nějakou povídku si pak dám za odměnu a ne opačně, protože moje pracovní morálka po dočtení tohohle asi hodně opadne. Bylo to neuvěřitělně sexy a musim uznat, že kdyby mi moje přítelkyně zatančila břišní tance, tak reaguju asi hodně podobně jako Blaine na Kurta :D

19 dorea dorea | E-mail | Web | 2. prosince 2011 v 14:54 | Reagovat

[18]: Domík: úplně ti věřím,já nedávno viděla jednu orientální tanečnici a teda po vystoupení jsem se na ni chtěla vrhnout, něco tak smyslného jsem ještě neviděla :D děkuji

20 Kamča Kamča | 8. března 2012 v 17:52 | Reagovat

Už Single Ladies v Chrisově podání mi dávají zabrat a ty mi teď do hlavy nasadíš představu jak dělá břišní tance! Mučení   :-D
Výborný nápad, skvělý styl. Bylo to sexy a zároveň takové intimní... Super

21 dorea dorea | Web | 8. března 2012 v 23:16 | Reagovat

[20]: díky! Chrisovy Single Ladies už jsou takřka legendou :D

22 Karin Karin | 27. listopadu 2016 v 22:04 | Reagovat

Perfektní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama