Únor 2012

Popletená čísla: Kapitola 4.

24. února 2012 v 15:32 Popletená čísla
Další kapitola Popletených čísel od autorky iknowitainteasy v překladu od Lucille.
Příjemné čtení!


Takový obyčejný večer

20. února 2012 v 16:10 | Dorea |  Jednorázovky Glee
Tuto povídku jsem psala jako terapii. Veškeré spekulace ohledně Davida mě postupně zanechávaly jako třesoucí se hromádku v jednu chvíli plnou nadějí a v druhou naprosto zoufalou. A to je epizoda teprve před námi.
Příjemné čtení!
Pár: Kurtofsky
Upozornění: MPreg, FLUFF, klišé, prosím proto, pokud někomu dělá mpreg (male pregnancy) problém, nečtěte povídku, díky :)

Popletená čísla: Kapitola 3.

17. února 2012 v 17:14 Popletená čísla
Třetí kapitola Popletených čísel autorky iknowitainteasy v překladu od Lucille.
Příjemné čtení!


Omluva podruhé

15. února 2012 v 16:22 | Dorea |  Jednorázovky Glee

Za Omluvu podruhé zcela jistě "může" Lucille. První povídka- Omluva- mi byla vrácena z betování se slovy, že by se Sebastian měl taky jít omluvit Kurtovi.
Tahle povídka opravdu není vhodná pro ty, co mají rádi milého hodného Kurta a fluffuoidní povídky či nesnesou projevy dominance! Asi vám bude Kurt připadat OOC, což bude zřejmě pravda. Jenže bez toho si nedokážu představit, jak bych něco podobného napsala. Takže se předem za to omlouvám. Na druhou stranu, už vás někdy někdo pořádně vyhecoval?

Za betu díky Lucille.
Pár: Sebkurt (Kurtbastian) - jednoduše Kurt Hummel a Sebastian Smythe, ne, vážně jak se tomu shippu říká?
Upozornění: PWP 18+! angry sex, felace, obsahuje spoiler pro díl 03x11 - Michael

Omluva

14. února 2012 v 17:47 | Dorea |  Jednorázovky Glee


Roedeer se mě nedávno zeptal, jestli bych si nechtěla zkusit napsat seblaine pwp. Touhle povídkou vám představuji svůj výtvor. A i když to u nás není zcela běžný pár, doufám, že si své čtenáře najde a přibudou i další povídky.
Snad jen ti, co mají rádi Blainea milujícího Kurta bezmeznou láskou, ať raději zváží, jestli tuto povídku vůbec číst.

Za betu díky Lucille.
Páry: Blaine Anderson/Sebastian Smythe
Upozornění: PWP 18+! frotáž, obsahuje spoiler pro díl 03x11 - Michael

Rozhovor a anketa

14. února 2012 v 13:40 | Dorea |  Dorea
Dnes okolo třetí ráno jsem byla oslovena Temnářkou, jestli s ní nechci udělat rozhovor o svém psaní. Pokud byste si ho chtěl někdo přečíst, najdete ho tu :)

A teď k druhé polovině názvu článku, skoro od začátku založení blogu tu kolovala ankteta, kolik vám je let. Stejnou jsem dala i na blog Pitomých děcek a tady jsou výsledky.

dorea.blog.cz

decka-nad-kotlikama.blog.cz

V anketě tady hlasovalo skoro o padesát lidí více, ale výsledky jsou si i tak dosti podobné. Vyplývá z nich, že fanfiction nejvíc vyhledávají lidé na střední škole a těsně v závěsu jsou to ti docházející na základní školu. Což mě lehce děsí, vzhledem k tomu, že dosti povídek tu, je 18+. A doufám, že ten jeden človíček mladší deseti let odsud pro vlastní dobro raději rychle utekl. Co mě lehce překvapilo je zastoupení vás, starších třiceti let. Což prosím, neberte jako urážku, jen mě to trochu překvapilo.

Popletená čísla: Kapitola 2.

10. února 2012 v 14:21 Popletená čísla
Druhá kapitola Popletených čísel od autorky iknowitainteasy v překladu Lucille je tu.
Příjemné čtení!Až se setmí- Kapitola 4.

6. února 2012 v 20:39 | Dorea |  Až se setmí
Čtvrtá kapitola je tu. Myslím, že je (prozatím) nejtěžší na čtení. Pokud byste měli nějaké otázky, jsem zcela k dispozici :)
Za náročný betaread děkuji Lucille.

Světla a křik. Lidé okolo nich. Cizí nepřátelské ruce táhnoucí je kamsi pryč z dosahu jejich automobilů. To poslední, co si Kurt pamatoval, než byl zavlečen do neznáma.

Sandman- nový lay

4. února 2012 v 17:55 | Dorea |  Dorea
Starý layout už tu byl nějaký ten pátek, přišel čas na nový. Menu na straně tentokrát chybí a najdete ho nahoře, pokud by nějaké odkazy nefungovaly, dejte mi vědět. A ještě něco k tomu, kdo je Sandman.

Popletená čísla: Kapitola 1.

2. února 2012 v 16:59 Popletená čísla
První kapitola překladu Lucille od autorky iknowitainteasy.
Příjemné čtení!

Popletená čísla

2. února 2012 v 16:58 Lucille kapitolové

Popletená čísla

Originální název: Little Numbers
Autor: iknowitainteasy
Postavy: Kurt, Blaine
Rating: PG-13
Varování: může obsahovat nadměrné množství cukru, pošetilých konverzací a stopy sarkasmu.
Beta: Dorea, která je zodpovědná i za název povídky.
Obsah: AU. Blaine omylem odešle zprávu na špatné číslo. Tady se dočtete, co se stalo potom.

Poznámky: originální název odvozený od písničky Little Numbers od Boy. Celá povídka bude psaná ve formátu textových zpráv. AU, protože Kurt s Blainem se ještě nepotkali.

Pozn. překladatelky: Tahle povídka za posledních pár měsíců doslova ovládla celý fandom. Mluví o ní úplně každý, vytváří se k ní neskutečné množství fanartu, kolujícího po tumblr, dokonce o ní tweetoval sám Brian Holden (člen Starkid). O její oblíbenosti svědčí i to, že jen pod poslední vydanou kapitolou se nachází téměř 300 komentářů a povídka je současně překládána do několika dalších jazyků. Takže doufám, že se bude líbit u tady v Čechách a na Slovensku a že se od vás dočkáme aspoň zlomku odezvy, co vyvolává po zbytku světa. Nebojte se nám tedy po dočtení něco napsat, protože věřte nebo ne, ale potěší to nejen mě, jako překladatelku, tak i původní autorku, která mě poprosila o přetlumočení vašich reakcí.