Omluva

14. února 2012 v 17:47 | Dorea |  Jednorázovky Glee


Roedeer se mě nedávno zeptal, jestli bych si nechtěla zkusit napsat seblaine pwp. Touhle povídkou vám představuji svůj výtvor. A i když to u nás není zcela běžný pár, doufám, že si své čtenáře najde a přibudou i další povídky.
Snad jen ti, co mají rádi Blainea milujícího Kurta bezmeznou láskou, ať raději zváží, jestli tuto povídku vůbec číst.

Za betu díky Lucille.
Páry: Blaine Anderson/Sebastian Smythe
Upozornění: PWP 18+! frotáž, obsahuje spoiler pro díl 03x11 - Michael


Ťuk. Ťuk.

"Blaine," otevřela jeho matka dveře. Mladík zdvihl hlavu od knihy a věnoval jí plnou pozornost. "Máš návštěvu," usmála se žena. Oči se mu rozsvítily. Kurt mu včera psal, že dneska nebude mít čas se zastavit a on už se vážně mohl ukousat nudou. Zákrok měl úspěšně za sebou, ale lékař mu doporučil ještě týdenní pobyt doma. Pásku nosil už jen, když ho oko bolelo z přílišné námahy.

"Ahoj Blaine," vešel do pokoje Sebastian se svým vychytralým úsměvem, který ho snad nikdy neopouštěl.

"Jdu ke Claire, když tak zavolej, kdyby něco, ano? Bavte se," usmála se paní Andersonová přátelsky a opustila synův pokoj. Dveře tiše klaply a v místnosti se rozhostilo ticho. Mladíci se navzájem pozorovali a čekali, kdo promluví první.

"Ahoj," dostal ze sebe po chvíli Blaine, když prvotní překvapení ustoupilo. Sebastiana skutečně nečekal. Nervózně žmoulal cíp přikrývky. Nevěděl, co mu má říct a netušil, jak se k němu chovat. A především si nebyl jistý, jestli ho chce vůbec vidět. Byl naštvaný, zklamaný a svám způsobem i uražený.

Slavík si chvíli prohlížel Blaineovu ložnici. Ušklíbl se nad fotkou pózujícího Kurta v obleku na nočním stolku, pousmál se nad připomínkami dětství v podobě hraček robotů. Pak se zastavil pohledem na posteli, jako by nad něčím přemýšlel a najednou si bez větších cavyků sedl k Blaineovi − to vše v naprosté tichosti a ve sledu pouhých pár vteřin. Ruku položil na jeho stehno a začal mu ho pomalu masírovat.

"Přišel jsem se ti omluvit," netvářil se však nijak ztrápeně, jak by se vzhledem k situaci slušelo. Naopak měl na tváři velmi sebevědomý výraz.

"Sebastiane, nejsem si jistej, jestli je tvoje návštěva dobrej nápad," ošil se Blaine. A sám nevěděl, jestli víc z toho, že jen netušil, jak se chovat nebo kvůli Sebastianově dlani na jeho noze, která nebyla až tak nepříjemná, jak by být měla.

"Proč?" blýskl mladík svým dokonalým úsměvem.

"To co, se stalo… a Kurt by rozhodně nebyl rád, kdyby tě tu našel."

"Má přijít?"

"Ne," odpověděl mu a sklonil hlavu. Měl lhát. Říct, že Kurt je na cestě a bude tu co nevidět. Místo toho pozoroval štíhlé prsty mnoucí jeho stehno. Bylo to nečekaně příjemné a Blaine si s rozpaky uvědomil, že cítí dobře známé trnutí ve slabinách, značící počínající vzrušení. A pokud bude Sebastian v takové stimulaci pokračovat, nastavena brzy velmi trapná situace.

"Potom v tom nevidím problém, ledaže bys mě tu nechtěl ty…" zesílil stisk na Blaineově noze a ruka se plynulým pavoučím krokem přesouvala směrem vzhůru. Blaine ji pozoroval s lehce vyděšeným výrazem.

"Co to děl-" nedořekl a podíval se na Sebastiana, setkal se s párem chtivě ho pozorujících zelených očí. Sebastianova dlaň doputovala do jeho rozkroku, který sevřela zkušeným majetnickým stiskem. Blaine se syčivě nadechl.

"Líbí se ti to? Řekni, co máš rád?" naklonil se k mladíkovi ještě blíž a slova mu šeptal takřka do pokožky na šíji. Jednotlivé výdechy lechtaly Blainea na kůži a vystřelovaly vzrušující úponky do jeho slabin.

"Hmmff," zamručel pouze, než se slastnému trýznění poddal. Sebastian mu nepřestával masírovat rozkrok a druhou rukou se pomaličku plížil pod vršek pyžama. Přejel nehty po vypracovaných svalech na Blaineově břiše.

"Nikdy jsem pořádně nepochopil, proč nosíš ty strašný svetry a schováváš tohle," pohladil ho po podbřišku. "A ty motýlci. Vážně, Blaine. Je to trochu perverzní, víš? Vypadáš jako dítě," zašeptal mu do ucha a pak ho olízl.

"Hmff," otřásl se Blaine.

"To tě oblíká Kurt?" zeptal se s jasným výsměchem v hlase.

Blaine se zarazil: "Sebastiane, to nejde," vzal ho za ruku stále setrvávající na jeho břiše a snažil se ji odstrčit. Jako by mu všechno došlo až nyní.

Sebastian se ovšem nevzdal. "Na koho myslíš, když si ho honíš?" zeptal se zničehonic a zmáčkl tvrdnoucí penis silněji. "Myslíš někdy na mě? Na to, co bys se mnou chtěl dělat? Co chceš, abych udělal? Blaine, řekni mi to!" jeho hlas byl tekutý med, ruka v rozkroku příjemně teplá a zkušená, slova prokládaná drobnými kousanci kladenými na šíji štiplavá a vzrušující. Blaine se na odpověď nezmohl. Aniž by věděl jak, ocitl se bez kabátku pyžama a Sebastianovy ruce se začaly dobývat do jeho kalhot.

"Sebastiane," zasténal, když mu mladík promnul bradavky a pak si ho přitáhl k polibku. Už dlouho toužil Sebastiana políbit. Z těch myšlenek byl zmatený. Ale proč nehodit všechno za hlavu a nepřitisknout se na ta šklebící ústa, když se mu sama nabízí? Sebastian se okamžitě ujal veškeré iniciativy. Pevně uchopil Blaineovu tvář a chňapl po jeho rtu. Lehce ho skousl a pak místo přejel špičkou jazyka. Tohle bylo tak jiné, než kdy Blaine okusil. Znal jen polibky jemnější a sladší. Tohle bylo dravé a vášnivé. Jeho ruce, zatím nevinně spočívající kolem těla, objaly Sebastiana a přitáhly si ho ještě blíž. Vydaly se na průzkum těla. Sebastian dnes neměl daltonskou uniformu, ale džíny a černé triko. Vklouzl pod něho a zasténal nad kontaktem s teplou hladkou pokožkou. Sebastiánův hrudník byl holý, pouze uprostřed cítil několik tvrdých chloupků. Zatahal za ně. Sebastian se prudce nadechl. Na chvíli se od něho odtrhl a svlékl si překážející kus oblečení. Blaine hlasitě polkl. Teď už bylo pozdě cokoli zastavit. Slavíkovy ruce si našli cestu zpět do jeho rozkroku, po chvíli se však zarazily.

"Kalhoty dolů," poručil autoritativně. Blaine se dvakrát nerozmýšlel. Vysoukal se ze spodku pyžama neuvěřitelnou rychlostí. Odhodil ho na podlahu a přitiskl se zpět k Sebastianovi. Byl nedočkavý dozvědět se, jestli se jeho představy o mladíkovi alespoň trochu přibližují realitě. Lhal by, kdyby tvrdil, že na Sebastiana nemyslel, když onanoval. Hlavně poté, co se mu nynější lídr Slavíků jen tak mezi řečí chlubil do telefonu se svými úlovky a detailně Blaineovi popisoval, co s nimi dělal. Kolikrát se svých fantazií a toho co mu způsobovaly až zalekl. Tohle by si s Kurtem nikdy dovolit nemohl.

Slavík se od Blainea na chvíli odtrhl. Majitel hnědých očí zastřených touhou si ho nechápavě prohlížel. Sebastiana potěšilo, když zahlédl obavy. Poté Blaine ovšem pochopil. Džíny následovaly pyžamové kalhoty na zem, stejně tak spodní prádlo.

Tak to je rozhodně lepší, pomyslel si Blaine, když se k němu mladík znovu přitiskl. Bradavkami se otřel o ty jeho. Ruce byly stále odvážnější, především ty Blaineovy, Sebastian se už od začátku neostýchal a dotýkal se ho všude, kde ho napadlo. Obkročmo si přitáhl Blainea do klína a bez váhání strčil mladíkovi mezi rty jazyk a drancoval jeho ústa. Skousl jeho ret, potáhl za něj. Poté postižené místo olízl. Dotkl se jeho jazyku. Bylo to mokré, špinavé a především nové. Blaine zasténal. Být někým veden a ne vést sám. Poslouchat, to se mu zamlouvalo. Po tom toužil. Sebastian zopakoval invazi na jeho ústa. Blaine se zhoupl v bocích, Sebastianovou reakcí na to bylo zavrčení a bolestivý kousanec na rtu. Jeho ruce sjely z mladíkových ramen po zádech až na zadek, pevně ho stiskly a přitáhly blíž. Blaine mu vydechl do úst nad množstvím kontaktu s nahou kůží − pálila a dráždila. Bylo to dokonalé.

Znovu se zhoupl, čímž byl odměněn dalším Sebastianovým pevným stiskem na bedrech usměrňující jeho pohyb. Slavík mu jezdil jazykem po krku - chvíli šimral jako nožičky otravné mouchy, chvíli drhnul kůži jako kočičí. Sebastian se znovu pohnul, Blaine měl problém se nadechnout. Tak neskutečné. Oba cítili erekci toho druhého na svých podbřišcích, což je vybízelo k stále větší stimulaci. Celou dobu byli tiše. Nemluvili − nemuseli a především nechtěli. Místností se rozléhaly akorát přidušené steny tlumené o kůži toho druhého.

Sebastianova ruka doputovala na jejich břicha, ukazovák škrábl citlivou proláklinu pupíku. Sjel ještě níž, prsty našly Blaineův penis. Přejely po vlhké špičce a rozetřely preejekulát po břiše. Mladík táhle zasténal a opřel se čelem o jeho rameno. Pohyby pánve se zrychlily, tření zesílilo. Cítil Sebastianovu kolínskou smíchanou s potem. Vystrčil jazyk a ochutnal − trpké, ale ne vysloveně nepříjemné. Sebastianova ruka se mezitím dopracovala až k jeho varlatům, která zkušeně svírala v dlani.

"Sebastiane," zafuněl. "Rychleji," znovu olízl nashromážděný pot v ohbí krku a pak ho lehce kousl. Následovalo ostré nadechnutí. Sebastianova ruka opustila Blaineova varlata a společně s druhou zmáčkla jeho zadek. Hnětl obě půlky rukou, rozevíral je, škádlivě přejížděl přes citlivý otvor a jemně do nich štípal. Blaine se k němu přitiskl ještě pevněji, i když si myslel, že už to není možné. Hledal v jeho náručí touhu po vyvrcholení, kterého ne a ne dosáhnout. Pohyby začaly být nekontrolovatelné a nepravidelné. Stisky těl naléhavější. Sténání hlasitější. Blaine se snažil Sebastiana políbit, nešlo to. Nestačil s dechem. Místo toho pouze olízl jeho rty a přetiskl svojí tvář na jeho. Sklouzl až k slavíkovu uchu a ochutnal citlivou kůži pod ním. Sebastian mu zaryl nehty do hýždí. Lehce se odtáhl, na což Blaine reagoval frustrovaným povzdechem a zmateným výrazem. Sebastian se na něj chtivě usmál, oči mu jiskřily. Blaineovi poskočil ohryzek. Slavík ustálil jeho boky na pomalé kolébání.

"Pšš, neboj," chlácholil. Nahnul se zpátky k teplému tělu a přitiskl svá ústa na jeho. Převaloval jeho jazyk na tom svém − líně a pomalu. Stále zpomaloval Blaineovy boky, když se ho zoufale snažil přimět k větší rychlosti. Přejel mu po zátylku, až se mladík otřásl. Na jeho těle vystoupila husí kůže, přestože mu bylo víc než teplo a v bradavkách a slabinách zatrnulo. Ruka se přiblížila k jeho ústům, obkroužila konturu rtů. Prsteník vklouzl do Blaineových úst až příliš snadno. Bývalý slavík nebyl hloupý, pochopil, co má Sebastian v plánu. Nasál jeho prst, hrál si s ním. Snažil se mu předvést veškeré své orální dovednosti. Jen při myšlence, že by měl svého milence vykouřit, se mu v podbřišku rozhořel oheň a pusu měl plnou slin. Tohle však Sebastian neplánoval. Vytáhl prst z jeho úst. Přitiskl se k němu − kůži na kůži a donutil Blainea rozpohybovat boky, což ho, pravda, zase tolik úsilí nestálo. Nasliněný prst poté přemístil k jeho zadku. Blaine na chvíli ztuhl.

"Tohle − " nedořekl, protože ho druhý políbil − špinavě a divoce. V přesvědčování byl Sebastian skvělý. Začal znovu pomalu kroužit boky a vybízet Blainea k tomu samému. Ten na jeho návnadu samozřejmě okamžitě skočil. Prst pomalu kroužil kolem Blaineovy dírky, než se pomalu propracoval dovnitř. Dával si na čas, odváděl Blaineovu pozornost jinam − tření bradavek druhou rukou a dravé okusování čelisti bylo zcela příhodné. Blaine se vrátil do předchozího rytmu houpání. A pak Sebastian našel jeho prostatu. Škádlivě ji pohladil. Mladík zasyčel, mohutně zhoupl v bocích a stiskl svými stehny ta Sebastianova. Sebastian se spokojeně uchechtl. Tření pokračovalo stále rychleji - nyní už nepravidelně a zběsile. Blaine rukama klouzal po Sebastianových zpocených zádech a tiskl teplé tělo k sobě ve snaze se alespoň něčeho držet. Mít nějakou jistotu. Znovu dusil své steny na jeho rameni − ústa rozevřená. Klouzal po něm zuby až mu na něm zanechal několil známek svého vzrušení. Všeho bylo příliš, vše bylo tak intenzivní. Pot mu stékal do očí. Neměl sílu ho setřít. Jediné, co vyplňovalo veškeré jeho vědomí, byla touha po uvolnění. Sebastianův prst ho znovu pohladil − příliš mnoho. Vyvrcholil s výkřikem tlumícím do Sebastianova ramene, oči doširoka otevřené. Ruce mu sklouzly ze Sebastianových zad volně kolem boků. Pustil jeho rameno, které stále svíral v zubech. Polaskal jej jazykem jako omluvu. Slavík ho chytl za ruku a navedl ji ke své erekci. Sebastianův penis byl ulepený od preejakulátu, ale především od Blaineova spermatu. Mladík vše dělal spíš automaticky- naučeně. Přesně tak, jak se to líbilo jemu. Jak se uspokojoval sám. Pravidelné tahy střídané s laskáním žaludu, přivedly po chvíli k vrcholu i Sebastiana.

Seděli nehnutě, zaklesnutí do sebe - zcela vyčerpáni, jako by se snad i čas zastavil. Blaine se začal spokojeně třít nosem o milencův zpocený krk a vychutnával si poorgasmický moment. Po chvíli ho Sebastian setřásl ze svého klína. Blaine neprotestoval, odvalil se na záda se zavřenýma očima a spokojeným ukojeným úsměvem. Sebastian se natáhl po kapesnících na nočním stolku. Utřel si sperma z břicha a použitý kapesník jednoduše hodil na zem, krabici s ostatními pak nechal na posteli. Vstal a začal se oblékat.

"Kam jdeš?" posadil se Blaine. "Myslel jsem, že se budeme-"

"Mazlit?" dokončil Sebastian za něj. Blaineův výraz mluvil za vše. "Na to já moc nejsem," ušklíbl se, když si přetáhl triko přes hlavu. "Ovšem pokud by sis chtěl dnešní," chvíli hledal to správné slovo, "povyražení zopakovat. Jsem ti zcela k dispozici," mrkl na něho. "Rád fotíš?" kývl směrem k fotoaparátům na skříni.

"Cože?" zeptal se Blaine překvapený náhlou změnou rozhovoru.

"Nechal se Kurt vyfotit? Nemáš třeba jeho vyšpulený zadek? Musí mít skvělou dírku. Ale asi ne co?" odpověděl si sám poněkud zklamaným tónem. "Na to je moc prudérní. Škoda, s trochou cviku by byl v posteli bezkonkurenční."

"Cože?" zopakoval Blaine svoji otázku se stále stejným zmateným výrazem ve tváři. Sebastian mu dal pouze další úšklebek.

"Měj se a zavolej mi."

Než se Blaine zmohl na odpověď, dveře už byly zavřené a Sebastian pryč. Zasychající sperma začalo na kůži nepříjemně táhnout. Vytáhl z krabice povalující se na posteli papírový kapesník. "Vyfotit?" zašeptal zcela fascinován tou myšlenkou.

-KONEC-
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Justinka Justinka | Web | 14. února 2012 v 19:58 | Reagovat

Klaním se královno pwp, jednoduše geniální! Tenhle pár by se mi líbil víc, než Klaine ;-) Vystihlas to skvěle. Mně Blaine moc top nepřijde :-x

2 Bilkis Bilkis | E-mail | 14. února 2012 v 21:43 | Reagovat

Jach, to je úplně přesné! Blaine fascinovaný tím, co může mít, vyzkoušet a poznat v náruči někoho jiného, než je Kurt, přesněji řečeno Sebastiana. Sebastian zase neskutečnej floutek, kterej si chce užít a jít. Takhle nějak to vidím i já. A páni, je to neskutečně žhavé!!! :-D Víc a houšť a ještě! :D Já snad začnu mít ráda Valentýn! :-D

3 Domík Domík | Web | 14. února 2012 v 21:56 | Reagovat

To "Pšš,neboj," mi přišlo jako nejvíc OOC věta na světě, ale konec to povídky to všechno naprosto urovnal. Podle mě je Sebastian obyčejná děvka a ten konec povídky ho tak v podstatě vykreslil, takže jsem spokojená. Ač je mi Seblaine proti srsti (a skutečně by mě zajímalo, jestli v The First Time měl mít Blaine na Sebastiana crush nebo to Darren jenom zahrál úplně mimo :D) a jsem schopná spíš shippovat Kurtofsky, Kurtbastian, Blainofsky a no, skutečně takřka cokoli, tak tohle se mi líbilo. Až na tu jendu větu to bylo přesně takové, jak bych očekávala, že sex se Sebastianem bude. A vážně nechápu proč, ale i když je Sebastian slizská děvka, tak ho mám ráda :D

4 Joli Joli | E-mail | 14. února 2012 v 22:14 | Reagovat

Teda, nejdřív Roedeer a jeho Kurt v zajetí dámského tria a teď tvůj Seblaine. Vy mi ale dáváte čočku. :-D :-D :-D Patřím mezi ty, co Blaina radši vidí jako člověka milujícího Kurta nade vše, takže jsem zvažovala čtení, ale zvědavost mne přemohla. Jak napsala již Domča - Sebastian již od začátku svého nástupu v Glee vystupuje jako dě*ka, takže to, že takový bude i v téhle povídce, bylo tak nějak čekatelné - zvlášť když jsi povídku neoznačila jako Sebastian OCC. Čili mne nemělo tak nějak co překvapit. Oceňuji to, jak se ti podařilo Seba vystihnout. No a že ho Blaine, jehož radši vidím s Kurtem, nezarazil... to radši nechám bez komentáře. :-D

5 Roedeer Roedeer | Web | 14. února 2012 v 22:43 | Reagovat

Jsem vedel, ze nestihnu prvni komentar :| To by me zajimalo, jestli by je tam maminka nechala, kdyby vedela, co zacnou delat. Takhle by se Blaine podle me zachoval, kdyby ho Kurt porad tak nehlidal. Skoda, ze uz neni u Slaviku, to by si to se Sebastianem urcite rozdal hned. Jo, Sebastian je devka, ale Blaine taky - jeho :] Je to skvele a kdybys nezapomnela na Blaineuv chlupaty zadek, tak bych napsal perfektni, ale vynechani takhle podstatneho detailu se neda odpustit :D Jo a nejlepsi moment byl, kdyz mu Blaine cucal prst ;]

Domik: Fakt Blainofsky? To je snad nejdivnejsi par na svete. To bych driv zacal shippovat i incestni vztah Kurta a Burta.

6 dorea dorea | Web | 14. února 2012 v 23:19 | Reagovat

[1]: v seblaine Blaine být top nemůže ani náhodou! díky moc, jsem ráda, že se líbilo :)

[2]: až po tvém komentáři mi došlo, že jsem tu povídku vypustila na valentýna, takže láskyplný valentýn :D díky!

[3]: mně ta věta OOC nepřijde, nevím, jak přesně byla pochopena, ale já ji zamýšlela ve významu, Pšš, neboj- se mnou si ještě užiješ, neodejdu přeci od rozdělané práce, já jsem si myslela, že Blaineův crush na Sebastiana je kánon a podle všeho toho chování - telefonáty, pc konverzace a kdoví co ještě, bych řekla, že to tak zamýšleno bylo, díky za přečtení i koment, i když tenhle pár nemusíš :) já jsem si taky zjistila, že shipuju už docela dost párů, Blainofsky, jsem četla jen dvakrát, ale nebylo to až tak špatné, jak bych si myslela, že bude :) ale třeba Davida/Sebastiana, ne to jednoduše ne

[4]: já nerada píšu schválně OOC postavy,   samozřejmě, že každý dotyčný charakter vidí jinak a to se na psaní projevuje, takže jak napsala pěkně Bilkis, Sebastian si rád hraje, jde si za svým a  dosáhne svého :) a no já si nemůžu pomoct, ale ten Blaineův výraz, když Sebastiana potká... tam to prostě je :D díky!

[5]: no maminku jsem opravdu raději taktně uklidila, přeci jen maminky nemusí vidět a vědět vše :) Blaineův chlupatý zadek! já věděla, že jsem na něco zapomněla, promiň, příště si dám pozor! he, to prstění tam ani na začátku nemělo být, ale tak nějak se tam připletlo, díky moc

7 Englantine Englantine | 16. února 2012 v 20:12 | Reagovat

Hm z tohoto jsem už méně na rozpacích, Sebastian je prostě "parchant" a tak nějak doufám, že mu to zůstane, nedokážu si představit, že by z něho měli udělat "citlivku", takže podle mého jsi ho vystihla skvěle. A Blaine, no o tom raději nebudu začínat, z toho mám ve třetí sérii tolik rozporuplných pocitů, že by to bylo vážně na dlouho :-D. Ale přišlo mi to velmi "uvěřitelné". Teda seriálový Blaine, by se podle mě ještě nakonec nejspíš rozbrečel nebo něco podobného :D, když by si vzpomněl na Kurta, no já si nemůžu pomoci, mě přijde občas trochu schizofrenní :D. Na to že mi v poslední době nějak změkl mozek a vyhledávám spíš "harlequinoidní" věci, jsem vlastně sama překvapená, ale jisté části mého já se to líbilo :D

8 dorea dorea | Web | 16. února 2012 v 22:50 | Reagovat

[7]: já doufám, že Sebastianův charakter nezkazí, i když myslím, že v epizodě Michael se jim to už tak trochu povedlo, Blainea ve třetí sérii totálně zmršili, to se jinak říct nedá, nemá pevný charakter, nosí divné věci a přitom v prom quinn ještě zdůrazňoval, že chce decentní oblek... to schizofrenní tam tak nějak sedí, pro mě ztratili Klaine tu chemii, co mezi sebou měli a teď ve valentýnském díle, jen co se objevil, se mi otvírala kudla v kapse, navíc tomu moc nepomáhá, že Darren to hraní taky dvakrát nezvládá :/
díky! jsme ráda, že se líbí :)

9 "A" "A" | 26. února 2012 v 23:39 | Reagovat

O_O OMG...To bolo fantastické, dokonalé, jedinečné a neopakovateľné...Waaw, klaniam sa...Tlieskam a vískam od radosti vystihla si všetko, čo som mala v mysli od prvej chvíle ako sa objavilo iskrenie medzi Blaineom a Sebastianom presne do bodky a ešte aj niečo naviac.(momenty ktoré mám sama rada, až mi stáli chlpy na ruke a mala som sucho v krku). Bol to sex aký by medzi nimi mal byť vždy... Takže to povyrazenie by sa malo opakovať častejšie :-D Sebastian je síce "děvka" a nemám ho rada, ale občas každý po niekom takom zatúži a presne niekoho takého Blaine potrebuje...Tiež nie je svätec... :-D A ja budem tiež nevernica neverná a napíšem, že ... je to lepší, vzrušujúcejší pár než Klaine :-x  8-) Takže teším sa na ďalší "kráľovsky" napísaný, "špinavé,drsné a úžasne vzrušujúce PWP 18+!" ;-) :-P

10 dorea dorea | Web | 27. února 2012 v 13:42 | Reagovat

[9]: díky, Amálko, já si ale myslím, že to povyražení by se zrovna mezi těmihle dvěma změnilo na něco víc :) ale neřekla bych, že tohle bylo nějak extra špinavé a drsné :) díky moc! ;)

11 "A" "A" | 27. února 2012 v 15:29 | Reagovat

Dorea: :D preto sú tam tie úvodzovky na konci... Vzťah nie, ale závislosť na sexe by tam mohla byť. Vidím Blainea ako Sebastianovi po tajme píše, volá: "Musím, chcem ťa vidieť!" :-D

12 nerrti nerrti | Web | 5. března 2012 v 22:50 | Reagovat

Paráda. :D myslim že přesně něco takového sem před těma dvěma písemkama a hrůzou práce do školy potřeboval. :D dankešén no. :D

Ale fakt, je to hezky napsané. Kurta nesnáším, takže tohle je docela me gusta. :)

13 nerrti nerrti | Web | 5. března 2012 v 22:52 | Reagovat

Mimochodem přijde mi vtipná myšlenka: "Omlouvám se, že jsem tě málem připravil o oko, napravím to tím, že ti vyšukám mozek z hlavy." :D

14 dorea dorea | Web | 7. března 2012 v 23:26 | Reagovat

[13]: já mám Kurta ráda, ale klaine opravdu ne, to seblaine, to je jinčí káva :) no a není to tou myšlenkou celý Sebastian? ;) díky!

15 bauti46 bauti46 | Web | 14. června 2012 v 19:00 | Reagovat

pro tohle téma se mi víc líbí Seblaine (pro romantiku Klaine) ale na konci mi Sebastian přišel jako Brian z QAF "Mazlit?!" :-D mě se tenhle Sebastian líbí, proto mě tak zklamal čtrnáctý díl, kromě prvního pokecu v kavárně

16 dorea dorea | Web | 15. června 2012 v 0:41 | Reagovat

[15]: já už hodně věcí v Seblaine vidím dnes jinak, ale Sebastian pro mě pořád zůstává tím neromantickým klukem, co si jde za potěšením, ale věřím, že v budoucnu to bude jinak :) jestli narážíš na to Sebastianovo "prozření" tak to mne kupodivu nevadilo, to co za tím stálo byla hodně silná káva a alespoň si některé věci uvědomil a ujasnil :) díky!

17 Karin Karin | 27. listopadu 2016 v 22:44 | Reagovat

Sebastian je pěkné kvítko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama