Březen 2012

Valentýnská dohoda aneb Překvapení pro Kurta

29. března 2012 v 14:22 | Dorea |  Jednorázovky Glee
Sugar vždy dostane to, co chce. Ať už to je největší plyšový poník, nové štěně nebo … Blaine Anderson.


Pár: Blaine Anderson, Sugar Motta
Upozornění: PWP 18+!, petting
Pravděpodobně bych měla upozornit i na nevěru. Zároveň některým může přijít Blaine poněkud OOC, jestli oprávněně to netuším. Proto tedy prosím, pokud máte někdo s těmito tématy problémy, povídku raději nečtěte. Díky :) A vám, které jsem neodradila, přeji příjemné čtení.
Za betaread děkuji Lucille.

Puckurt a Seblaine week

25. března 2012 v 15:38 | Dorea |  Drabble
Tento týden byl glee fandom ve znamení dvou párů, a sice puckurta a seblaine. Každému dni je přiřknuto jedno téma, na které poté autoři tvoří a v konkrétní den zveřejňují. Já jsem tato pravidla poněkud porušila a vybrala jsem si téma, které tomuto dni nenáleží, snad se nikdo zlobit nebude. Pro puckurt to byl New York a pro seblaine I know you. Na vytvořené fanarty, povídky a další věci se můžete podívat tady. Jen odstraňte závorky.


Osmý den (schází nám) - Klaine week

19. března 2012 v 17:42 | Lucille |  Lucille drabble
Klaine week sice skončil včera, Lucille si pro vás ovšem připravila drable,
jehož téma nebylo oficiálně zahrnuto v oněch sedmi.

Hra na pravdu

17. března 2012 v 11:37 | Dorea |  Dorea
Hra na pravdu... to může být vlastně téměř jakákoliv hra.
Hrajete si rádi? Hrajete podle pravidel? Utváříte si nová pravidla? Nebo je pouze upravujete? Hrajete si rádi se slovy? Pojmenováváte rádi věci? Máte pojmenovaný svůj notebook, mobil? (Můj notebook se jmenuje Ambrož, neptejte se proč, já to nevím, jednoduše mi to přišlo vhodné.) Dáváte rádi přezdívky svým přátelům?

Až se rozední

14. března 2012 v 19:27 | Dorea |  Až se setmí
Epilog k povídce. Děkuji všem za veškeré komentáře!
Jsem nesmírně ráda, že povídka měla tak kladné ohlasy.
Za betaread velké díky Lucille!
Ještě maličkost před čtením. Během psaní poslouchám hudbu, to asi většina psavců a i čtenářů. U posledních dvou kapitol to byl překvapivě Cough Syrup a The Regulator od Cluth. Vy, co koukáte na TWD, ji asi budete znát.
Příjemné čtení!

V plechovém vězení strávili tři dny. Tedy jim sedmdesát dva hodin připadalo jako daleko delší doba. Místnost osvětlovala pouze nevelká žárovka těsně pod stropem. Zbytek světla se sem snažilo probojovat malým zamřížovaným okénkem.

Popletená čísla: Kapitola 6.

9. března 2012 v 20:20 Popletená čísla

Pokračování Popletených čísel od autorky iknowitainteasy v překladu Lucille.
Příjemné čtení!


Až se setmí- Kapitola 5.

4. března 2012 v 14:18 | Dorea |  Až se setmí
Možná pro někoho nečekaně, ale je tu poslední kapitola.
Konce mi nejdou, nikdy nešly, nevím proč, ale mám z nich vždycky divný pocit. Nejsem si jistá nakolik se mi v podařilo vystihnout vše, co jsem chtěla a hlavně aby to působilo reálně. I přes to já osobně jsem s touhle kapitolou spokojená a doufám, že se vám bude líbit. Přeji příjemné čtení.
Za betaread patří díky Lucille!


Jen co otevřeli dveře, zacinkal drobný zvoneček, který měl upozornit na příchozího zákazníka. Burt se proklínal, že tam pitomé cinkrlátko kdy dával.

Po špičkách našlapovali až do dílny. Nikde nikdo. Burt ukázal Davidovi, kde schovává nářadí a sám se vydal pro kanystr, aby přečerpal nějaký benzín. Pohledem ještě zkontroloval místnost. Kurt hlídal vchod, David právě skládal do tašky šroubováky. Nikde nikdo. Sehnul se pro kanystr a vzápětí byl stržen k zemi. To, co kdysi bývalo jeho přítelem a člověkem, který občas hlídal malého Kurta, ho právě zavalilo a Burt se jen snažil udržet nenasytná ústa z dosahu svého těla.


Popletená čísla: Kapitola 5.

2. března 2012 v 15:35 Popletená čísla
Pokračování povídky Popletená čísla od autorky iknowitainteasy v překladu Lucille.
Příjemné čtení!