Červen 2012

Za polibek II.část

28. června 2012 v 11:34 | Dorea |  Jednorázovky Glee
Pokračování povídky Za polibek.


Za polibek I.část

28. června 2012 v 11:33 | Dorea |  Jednorázovky Glee
Někteří z vás možná znají seriál Supernatural (česky Lovci duchů), pokud ne určitě to napravte, prvních pět řad stojí rozhodně za to. Dlouho mě nic tak nechytlo. Nedávno jsem dokoukala poslední díl a v nostalgii jsem si pustila tohle video.
Píseň, která v něm hraje se jmenuje Carry On My Wayward Son a nazpívala ji skupina Kansas. Snad nikoho neurazím, když ji nazvu hymnou celého seriálu.
Nicméně při sledování videa se mi vloudila myšlenka na spojení tohoto seriálu s Glee, přesněji s Andersonovic bratry. Hlavní role v Supernaturalu jsou totiž také přiřknuty bratrům. Ke všemu se mi do toho připletl Sebastian a výsledkem je povídka Za polibek.
Možná vám budou charaktery připadat OOC a je to docela pravděpodobné, podařilo se mi je (svým způsobem záměrně) smíchat s těmi supernaturalskými.
Povídka je bez betareadu.
Update 17.8.2011 - koukám, že odkaz na video už není k sehnání, takže tady alespoň píseň.Čtenářský deník II.

26. června 2012 v 10:12 | Dorea a Lucille |  čtenářský deník

Druhá část čtenářského deníčku, tentokrát s netradičními pairingy a rozhodně 18+.

Kurtbastian v obrazech II.

20. června 2012 v 15:21 | Dorea |  Drabble

Dalších několik Kurtbastianích drabblat většinou headcanonových (3 x 100 a 2 x 200 slov) s obrázky posbíranými na netu.

Rok se s rokem sešel

18. června 2012 v 1:31 | Dorea |  Dorea
Letmé ohlédnutí, některá (nepodstatná) čísla a strohý náhled do budoucna. Bývá zvykem, že při narozeninách většina lidí vzpomíná, hodnotí uplynulý rok. O něčem podobném je (snad) i tenhle článek.


Všechno není černobílé

11. června 2012 v 18:57 | Dorea |  Jednorázovky Glee
Tahle povídka byla napsána už někdy v dubnu, možná ještě dřív. Ovšem poté, co se vrátila z betování se mi pořád něco nezdálo, takže jsem začala přepisovat a stále jsem nebyla spokojená, nakonec jsem se vrátila takřka k původní verzi. Hloupá Dorea. Vlastně jsem si i myslela, že příběh o téhle dvojici si nechám někdy do budoucna. Nešlo to.
Neustále jsem běžela myšlenkami k Blaineovi, Harmony a New Yorku.
Roedeere, vím, že jsi si psal a chtěl Blainchel, no nepovedlo se. Snad to nevadí a doufám, že se ti bude alespoň trochu líbit. Ta povídka by totiž bez tvých komentářů nevznikla :) Snad ti nebude vadit, že je věnování psáno na tvé jméno.
Lucille vděčím za betareadování.


Postavy: Blaine Anderson, Harmony
Upozornění: NY future fic, je možné, že se někomu budou zdát postavy OOC, narozdíl od Valentýnské dohody si to sice nemyslím, ale každý má na věc vlastní názor :) dále se v povídce odehrává sexuální scéna, takže 18+, možná by tam ani být nemusela, ale myslím, že Blaine a Harmony jsou už ve věku, kdy je sex hodně důležitou součástí vztahu a proto jsem tam onu scénu napsala, proto se v mých povídkách sex objevuje tak často aneb pokud vám to neklape v posteli, o to hůř to klape v normálním životě

Popletená čísla Kapitola 13.

5. června 2012 v 12:14 Popletená čísla
Přinášíme vám další kapitolu Popletených čísel.
Jako vždy, originál napsaný talentovanou iknowitainteasy, přeložený Lucille, betovaný Doreou.
Dnešní kapitola je věnována úžasné čtenářce Joli.
Dnes na vás žádné záludné otázky nemám, myslím, že tato kapitola je tak trochu "challenge" sama o sobě.
Přeji příjemné čtení.