Srpen 2012

Glee czech fest: Témata

29. srpna 2012 v 19:19 | Dorea
Témata pro Glee czech fest jsou na světě!

...

Glee czech fest

21. srpna 2012 v 19:45


Premiéra čtvrté řady Glee se blíží! Pojďme si zbývající dny zpříjemnit povídkami, drabblaty či fanarty. Zúčastnit se může absolutně kdokoli s kterýmkoli párem.
V týdnu od 13. 9. do 20. 9. bude každý den ve znamení jednoho tématu, na který zveřejníme své výtvory. Návrhy na témata můžete posílat do ask boxu http://d-o-r-e-a.tumblr.com/ask anonymně nebo ne. Návrhy posílejte prosím do 28.8. (Posílat je můžete, i pokud nemáte tumblr založený.) Stejně tak pokud máte nějaké otázky, směřujte je buď na tumblr nebo na doradorea@gmail.com popř. sem do komentářů.
A malá prosba na závěr; dejte o téhle mini akci vědět, co nejvíce lidem, (reblogujte na tumblr, sdílejte na FB a jakkoli vás napadne) ať je co číst popř. se na co dívat. Děkuji.

Megstiel drabbles

17. srpna 2012 v 17:05 | Dorea |  Megstiel
"A zase se cpe do dalšího fandomu." I tak byste si mohli povzdechnout a pokroutit nechápavě hlavou. Ano, cpu a neuvěřitelně mě to těší.
O Supernaturalu jste ode mě zřejmě už slyšeli, někteří jste možná četli povídku Za polibek, která je však crossoverem Glee/Supernaturalu.
Tato sbírka deseti drabblů patří jen Supernaturalu, přesněji postavám anděla Castiela a démonky Meg. Pokud máte seriál rozkoukaný, upozorňuji na možné spoilery, kterých by se vám během čtení mohlo dostat. Pokud jste ho neviděli, nejsem si jistá, nakolik vám bude text dávat smysl a jestli se vám bude chtít jím prokousávat.
Nemám tušení, jestli si tu naivní anděl a vypočítavá démonka najdou nějaké čtenáře, snad ano, protože oni k sobě jednoduše patří a vztahy mezi nimi jsou přímo stvořené k psaní fanfikcí.
Za betování děkuji Lucille!

Začátky jsou těžké: Kapitola 2.

14. srpna 2012 v 15:20 | Dorea |  Začátky jsou těžké
Ještě jednou všem děkuji za komentáře. Myslela jsem si, že čtenáři tak trochu utekli, ale naopak se ukázali i noví. Doufám, že se sem budou vracet i oni. I tato část povídky je bez betování, pokud tedy najdete nějaké chyby, dejte mi vědět. Doufám, že všechny odkazy na filmy a hudbu budou fungovat a odkazovat správně. Přeji příjemné čtení!
Jen pro připoměnutí, minulá část povídky končila odjezdem Kurta a Rachel na oslavu Vánoc do Limy. Puck zůstal v New Yorku.


Můj (ne zcela obvyklý) domácí mazlíček

7. srpna 2012 v 19:33 | Dorea |  Dorea
Ti, kteří se se mnou kamarádí na FB nebo mě znají z tumblru, občas přimhouří oko nad fotkami mého mazlíčka. Není to zvířátko, které má doma každý, ale majitelů těchto "smraďochů" je u nás víc než dost.
Chtěla bych vám představit Lokiho.