Listopad 2012

Poepizodní drabblata

30. listopadu 2012 v 18:28 | Dorea |  Drabble
Po minulé epizodě jsem sepsala tři drabblata. Zkuste si tipnout o kom ;) a z dnešní epizody se jedno také zrodilo. Zveřejňovala jsem je už dřív na tumblr, ale pro ty, kteří ho nemají je dám i sem :) Obsahuje spoilery pro epizody 7. a 8.

Žít, ne přežívat: část druhá

22. listopadu 2012 v 12:07 | Dorea |  Megstiel
Pokračování povídky Žít, ne přežívat.Povídka vychází z páté řady seriálu Supernatural z epizody The End -
- Sam řekl Luciferovi ano a stal se tak jeho schránkou. Lidé jsou takřka vyhubeni záhadným virem Croatoan. Žijí v odlehlých místech v malých skupinách. Andělé opustili Zemi. Castiel ztratil svou Milost. Je obyčejným člověkem a snaží se přežít společně s dalšími v kempu Chitaqua. Jednoho dne se za oplocením kempu objeví stará známá, na kterou už stačil zapomenout. Ona se mu však připomene, způsobem, který ho vytrhne ze zajetých kolejí.

Žít, ne přežívat: část první

22. listopadu 2012 v 12:06 | Dorea |  Megstiel
Opět jsem nevěrná a ani teď mi to nevadí. Megstiel se mi zaryli opravdu hluboko pod kůži a stále mě pronásledují. Anděl, který chce dělat dobré skutky a myslí své činy v tom nejlepším světle, ale příliš mu to nevychází a démonka, která tvrdohlavě jde za svou pomstou a vychytrale si hledá spojence, znějí opravdu rozdílně, ale naopak jim to přidává na zajímavosti. V této povídce je vše ale trochu jinak.
Tento týden probíhá na tumblr zároveň MegstielWeek. Sice lehce pochybuju, že by to tu někoho extra zajímalo, ale kdyby náhodou.


Povídka vychází z páté řady seriálu Supernatural z epizody The End -
- Sam řekl Luciferovi ano a stal se tak jeho schránkou. Lidé jsou takřka vyhubeni záhadným virem Croatoan. Žijí v odlehlých místech v malých skupinách. Andělé opustili Zemi. Castiel ztratil svou milost. Je obyčejným člověkem a snaží se přežít společně s dalšími v kempu Chitaqua. Jednoho dne se za oplocením kempu objeví stará známá, na kterou už stačil zapomenout. Ona se mu však připomene, způsobem, který ho vytrhne ze zajetých kolejí.
...
Postavy: Meg, Castiel, Dean, OC
Upozornění: AU, depresivní myšlenky, spoilery pro S05E04 The End, 15+ pro druhou část

Začátky jsou těžké: Kapitola 4.

14. listopadu 2012 v 13:56 | Dorea |  Začátky jsou těžké
Po menším zdržení je tu konečně nová kapitola. Doufám, že se bude líbit a napíšete mi své dojmy. Pro tentokrát přístupná všem.


Kurtbastian v obrazech III.

2. listopadu 2012 v 13:44 | Dorea |  Drabble
Třetí várka Kurtbastiáních (headcanonových) drabblat doplněná obrázky sesbíraných z netu. Mám pocit, že některé jste mi dokonce poslali i vy, ale už si vážně nepamatuju které dobrá duše.