Prosinec 2012

Vánoční nadílka

24. prosince 2012 v 9:38 | Dorea |  Drabble

Moji milí, přeji vám krásně prožité svátky bez zbytečného stresu, slz, křiku, hádek a hysterických záchvatů. Pod stromečkem nalezněte to, co si ze všeho nejvíc přejete, v jablku najděte tu nejkrásnější hvězdu, lodička v umyvadle ať vám dopluje tam, kam chcete a olovo ať se vám vylije přesně do toho, po čem vaše srdce touží.
Ti, kteří si napsali Ježíškovi o drabble, ho najdou pod perexem. Doufám, že bude alespoň trochu podle vašich představ. Samozřejmě číst mohou i ti, kteří si o něho nenapsali. Obsahují čtyři různé fandomy (dva z toho jsou moje premiéra) a všemožné páry. Zkrátka to, co jste si přáli :) Jen bych vás ještě chtěla upozornit, že poslední dva drabbly obsahují spoilery pro následující episody Glee. (Pro připomenutí je to napsané i uvnitř článku.)

Šťastné a veselé!
...

Loučení

18. prosince 2012 v 14:48 | Dorea |  Drabble

Moje psaní v poslední době by se dalo shrnout asi následovně; někdo má múzu a já mám Lucille, která mi vždycky napíše nějaký headcanon, větu nebo cokoli jiného a mně to nedá a pak vznikají takové věci jako je následující text pod perexem.
Není to vlastně ani pořádná povídka, má to jen 500 slov, zařazeno to je v drabbletech, protože tam řadím všechny tyhle krátké věci. Jedná se o Hummelberry, což jste asi z obrázku pochopili a svým způsobem to spadá do mého headcononu o soužití Kurta a Rachel v NY. Uhm a než se na mě začnou sesypávat kletby, že z Kurta dělám heteráče, tak ne. Tohle není o tom udělat z Kurta hetero, to je o něčem úplně jiném a jestli se vám to z jakéhokoli důvodu příčí, nečtěte to, díky.
Příjemné čtení.
...

Třešně

13. prosince 2012 v 17:16 | Dorea |  Drabble

Drabble Třešně bych chtěla věnovat Lucille, která si o něho kdysi svým způsobem napsala,
i když ani nevím, jestli to sama ví.
...

Vánoce

6. prosince 2012 v 16:08 | Dorea |  Dorea

Vánoce se blíží, městem pobíhají zmatení lidé a shánějí dárky (Já nemám ještě ani jeden a jsem až překvapivě klidná, letoční Vánoce mě nějak neberou, vlastně mě nikdy moc nebraly, snad jen jako malé dítě. Cukroví ještě zdaleko napečeno nemám, nejradši bych pekla jen madlové rohlíčky, nejlepší cukroví na světě!), perou se v obchoďácích o levné čokoládové kolekce (tfuj!) a děti si v tenhle čas většinou píšou o dárky pod stromeček.
Jelikož mě nenapadla žádná vánoční povídka (respektive si jí nejsem příliš jistá), rozhodla jsem se, že si letos zahraju na jakéhosi Ježíška (asi opravdu skončím v Pekle).
Napiště si o dáreček, může to být takřka jakýkoli pár (ehm pochopitelně týkající se fandomů, ve kterých se pohybuju), klidně doplněný nějakým slovem či větným spojením a na Štědrý den se sem zajděte kouknout, co tu pro vás to malé všemocné dítě zanechalo.
Pěkný advetní čas strávený se svařákem v ruce a bez zbytečného stresu, moji milí čtenáři.
Dorea