Květen 2013

Důvěra

22. května 2013 v 19:20 | Dorea |  Jednorázovky Glee
Povídky o submisivitě a dominanci mě baví číst a kdysi už tu jedna podobná přibyla. Tahle má narozdíl od ní konkrétní pár - Seblaine - a myslím, že ze všech Glee shipů se právě k nim tohle téma hodí nejvíc.
Povídka určitě nemá v plánu podporovat zesměšňování nebo zneužívání v partnerském vztahu. D/S vztahy jsou o něčem naprosto jiném, než o ponižování. Takové vztahy jsou o důvěře a odevzdání. Proto prosím, jestli si někdo myslí, něco jiného, tak tuhle povídku raději vynechejte. Děkuji a přeji příjemné čtení.
P. S. Pokud někomu nevyhovuje rozhraní blogu, špatně se mu tady čte, nebo cokoli jiného, nově mám založený účet i na archivu AO3.

Pairing: Seblaine
Varování: Domination/Submission, blowjob, handjob
Přístupnost: 18+

Den Matek

12. května 2013 v 20:40 | Dorea |  Drabble
Blog poslední dobou nějak stagnuje a já ani vlastně nevím proč. Takže než se dokopu ke zveřejnění něčeho "většího" (a jakože novou kapitolu k Začátkům mám už napsanou docela dlouho) je tu tématické drabble k dnešnímu dni. Pěkný Den Matek.
Pokud si pamatujete povídku Takový obyčejný večer, tím lépe pro vás. Ale abyste pochopili drabble, číst ji nemusíte. Jen ještě drobné upozornění - post mpreg.