Listopad 2015

Adventní čas

29. listopadu 2015 v 1:02 | Dorea |  Dorea
Moji drazí čtenáři,

počítadlo v dolní části blogu mi říká, že sem stále někteří z vás chodí (a dokonce, že by se tu brzy měl objevit 65 000 návštěvník). Pokud to tedy nejsou pouze roboti a viry. Pokud ne, vězte, že jsem se alespoň trochu probudila z dlouhodobé hibernace a doufám, že tu zase nějaký čas vydržím.
Na nadcházející SVÁTEČNÍ ČAS jsem si připravila stejnojmennou povídku (ano, mé kvality, co se týče pojmenování povídek, zůstaly na mrtvém bodu), a to Drarry a osobně bych řekla, že je to fluffy mpreg lehce stříknutý angstem, ale mrkněte a ani si ho nevšimnete :) Moje drahá Lucillka se statečně chopila betareadu a já jí za to nemůžu dostatečně poděkovat.
Sem na blog pravděpodobně povídky už přibývat nebudou, protože mě neustálé upravování textu a následné zmizení mé dvouhodinové práce poměrně iritovalo. Blog ale určitě rušit nebudu. Pravděpodobně, pokud něco napíšu, objeví se tu i odkaz. Pokud tedy chcete, povídky od teď naleznete na mém profilu na AO3. Popřípadě se můžeme bavit na tumblru.
Zároveň bych se vás chtěla zeptat, kdo z vás kouká na seriál The Flash? Pokud se tu najdou nějací jedinci, možná si budete chtít přečíst dvě kratičké povídky, co jsem pro tenhle fandom, respektive pro pár Coldflash, napsala. První najdete tady a druhou tady. A pokud se tady najde nějaký shipper, moc ráda si s ním nad tímhle shippem popláču ;) Protože opravdu potřebuju poznat víc českých Coldflash shipperů!

Pokud budete číst, přeji pěkné čtení a pěknou první adventní neděli.

Dorea