Drabble

Mazlíček

15. prosince 2013 v 16:54 | Dorea
Poslední den festu a téma Mazlíček.
Doufám, že jste si fest všichni užili a příští rok si ho třeba zopakujeme :)

Nevyřčené otázky

14. prosince 2013 v 19:12 | Dorea

Předposlední den festu. Nevyřčené otázky, Kurtofsky a tři sta slov.
Příjemné čtení!

Pod světly lampiónů

13. prosince 2013 v 23:10 | Dorea

Na páté téma jsem měla připravenou delší věc, kterou by Merlinžel sežrala fleška a jestli ji někdy vydá.... kdo ví. Nicméně tohle je maličkatá část toho, co původně mělo být. Takže Kurtbastian, lampiony a sto slov. Příjemné čtení.

Úřední omyl

12. prosince 2013 v 19:55 | Dorea

Den čtvrtý a Úřední omyl.
P.S. Děkuji všem za komentáře k minulým tématům, já se na všechny příspěvky vrhnu až kolem Vánoc, kdy budu mít konečně nějaký čas.

První školní den

11. prosince 2013 v 18:07 | Dorea

Den třetí a téma První školní den, které se mi podařilo dodržet jen velmi velmi okrajově.

Neobvyklá dovolená

10. prosince 2013 v 17:19 | Dorea

Druhý den festu a druhé téma: Neobvyklá dovolená.
Příjemné čtení!
Jen tak pro vaši informaci, občanka se našla! Třikrát hurá!

Jaký otec takový syn?

9. prosince 2013 v 17:47 | Dorea

Předem se chci všem omluvit, ale vypadá to, že letos bude na fest pouze drabblovat. Dostihly mě povinnosti a času je málo. Moje fleška se se mnou rozhodla nespolupracovat, takže všechny rozepsané věci jsou v tahu. Dneska jsem navíc zjistila, že postrádám občanku. Plácněte mě někdo. První téma festu je Jaký otec, takový syn.
Přeji pěkné čtení

V nemocnici

23. srpna 2013 v 18:37 | Dorea


Lucille mi jednou psala o povídce (překvapuje to snad někoho, že to byla ona?), kterou četla a jejíž konec byl trochu jiný, než v jaký doufala. Já jsem ji nečetla, ani nevím, kdo je jejím autorem, ale napsala jsem jinou verzi, nebo možná lépe řečeno; verzi s jiným koncem.
Celé je to spíš taková mikropovídka, má jen tisíc slov (proto je taky zařazená v drabblatech).

Název: V nemocnici
Pairing: Kurtbastian
Varování: angst, aspoň myslím
Souhrn: Kurt má nečekanou nehodu na pracovišti.
Pokud vám nevyhovuje rozhraní blogu, můžete si povídku přečíst i na AO3.

Den Matek

12. května 2013 v 20:40 | Dorea
Blog poslední dobou nějak stagnuje a já ani vlastně nevím proč. Takže než se dokopu ke zveřejnění něčeho "většího" (a jakože novou kapitolu k Začátkům mám už napsanou docela dlouho) je tu tématické drabble k dnešnímu dni. Pěkný Den Matek.
Pokud si pamatujete povídku Takový obyčejný večer, tím lépe pro vás. Ale abyste pochopili drabble, číst ji nemusíte. Jen ještě drobné upozornění - post mpreg.

Počítej!

1. dubna 2013 v 10:36 | Dorea
Veselé Velikonoce!
Jelikož nevím o oslavách Velikonoc v USA nic a kid!fic o sbírání vajíček nebo pořizování zajíčka se mi psát nechtělo, vzniklo tohle drabble. S Velikonoci vlastně nemá nic moc společného... no posuďte sami.
Varování - spanking :)

Vánoční nadílka

24. prosince 2012 v 9:38 | Dorea

Moji milí, přeji vám krásně prožité svátky bez zbytečného stresu, slz, křiku, hádek a hysterických záchvatů. Pod stromečkem nalezněte to, co si ze všeho nejvíc přejete, v jablku najděte tu nejkrásnější hvězdu, lodička v umyvadle ať vám dopluje tam, kam chcete a olovo ať se vám vylije přesně do toho, po čem vaše srdce touží.
Ti, kteří si napsali Ježíškovi o drabble, ho najdou pod perexem. Doufám, že bude alespoň trochu podle vašich představ. Samozřejmě číst mohou i ti, kteří si o něho nenapsali. Obsahují čtyři různé fandomy (dva z toho jsou moje premiéra) a všemožné páry. Zkrátka to, co jste si přáli :) Jen bych vás ještě chtěla upozornit, že poslední dva drabbly obsahují spoilery pro následující episody Glee. (Pro připomenutí je to napsané i uvnitř článku.)

Šťastné a veselé!
...

Loučení

18. prosince 2012 v 14:48 | Dorea

Moje psaní v poslední době by se dalo shrnout asi následovně; někdo má múzu a já mám Lucille, která mi vždycky napíše nějaký headcanon, větu nebo cokoli jiného a mně to nedá a pak vznikají takové věci jako je následující text pod perexem.
Není to vlastně ani pořádná povídka, má to jen 500 slov, zařazeno to je v drabbletech, protože tam řadím všechny tyhle krátké věci. Jedná se o Hummelberry, což jste asi z obrázku pochopili a svým způsobem to spadá do mého headcononu o soužití Kurta a Rachel v NY. Uhm a než se na mě začnou sesypávat kletby, že z Kurta dělám heteráče, tak ne. Tohle není o tom udělat z Kurta hetero, to je o něčem úplně jiném a jestli se vám to z jakéhokoli důvodu příčí, nečtěte to, díky.
Příjemné čtení.
...

Třešně

13. prosince 2012 v 17:16 | Dorea

Drabble Třešně bych chtěla věnovat Lucille, která si o něho kdysi svým způsobem napsala,
i když ani nevím, jestli to sama ví.
...

Poepizodní drabblata

30. listopadu 2012 v 18:28 | Dorea
Po minulé epizodě jsem sepsala tři drabblata. Zkuste si tipnout o kom ;) a z dnešní epizody se jedno také zrodilo. Zveřejňovala jsem je už dřív na tumblr, ale pro ty, kteří ho nemají je dám i sem :) Obsahuje spoilery pro epizody 7. a 8.

Kurtbastian v obrazech III.

2. listopadu 2012 v 13:44 | Dorea
Třetí várka Kurtbastiáních (headcanonových) drabblat doplněná obrázky sesbíraných z netu. Mám pocit, že některé jste mi dokonce poslali i vy, ale už si vážně nepamatuju které dobrá duše.

Sladké mámení

19. září 2012 v 12:40 | Dorea
Tři sta slov. Puckurt. A sladké mámení.

Název: SLADKÉ MÁMENÍ
Postavy/Pairing: Puckurt
Autor: DOREA
Přístupnost: všichni
Varování: žádná
Souhrn: Tři sta slov. Puckurt. A sladké mámení.

Anděl s ďáblem v těle

17. září 2012 v 13:35 | Dorea
Na páté téma Glee czech festu - Anděl s ďáblem v těle jsem si připravila dvě drabblata, jedno má sto slov a druhé dvě stě.

Dohazovači

16. září 2012 v 11:03 | Dorea
Drabble s netradičním párem a fluffoidním koncem.
Femslash, přístupné pro všechny.
Zároveň vás chci poprosit, pokud píšete na Glee czech week, dejte mi o svých povídkách vědět. Na tumblr je stačí otagovat glee czech week a pokud tumblr nevedete, můžete mi hodit odkaz sem na blog do komentářů nebo poslat tady. Zatím všechny povídky a fanarty, na které jsem narazila jsou zveřejněné tady, najdete tam také odkaz na původní zveřejnění, takže můžete autorovi napsat komentář k němu na blog :)

Kurtbastian v obrazech II.

20. června 2012 v 15:21 | Dorea

Dalších několik Kurtbastianích drabblat většinou headcanonových (3 x 100 a 2 x 200 slov) s obrázky posbíranými na netu.

Kurtbastian v obrazech

27. května 2012 v 22:20 | Dorea
Tento týden probíhá Kurtbastian week: více kurtbastianweek2012(.)tumblr(.)com/
Tentokrát jsem se žádného tématu nedržela. Pouze jsem sebrala drabblata, která se mi "vnutila", hned co jsem uviděla obrázky k nim připojené.
Ráda bych je věnovala Lucille, která sice většinu už četla a obrázky taky viděla, ale snad potěší :) a doufám, že se budou líbit i dalším Kurtbastiáním shiperům :)
 
 

Reklama